Kadra trenerska na obóz MMA w Głuchołazach. Z kim będziemy trenować?

0
Sylart CAMPS
fot. Obóz MMA / Sylart CAMPS

Już w lipcu odbędzie się pierwszy obóz MMA organizowany przez grupę Sylart Training Camps. Letni obóz MMA zaplanowany został w terminie od 19 do 28 lipca w Głuchołazach.

Cena za obóz treningowy wynosi jedynie 1499 zł! Każda osoba biorąca udział w wyjeździe ma zapewniony nocleg wraz z pełnym wyżywieniem (3 posiłki dziennie) oraz codzienne treningi – poranny rozruch, a następnie dwie jednostki treningowe. Wieczorami dla chętnych będzie dostępna wolna mata.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE -> TUTAJ

Z kim będziemy trenować?

Pierwszym zawodnikiem będzie doświadczony „Kornik”, który swoją kolejną walkę stoczy w organizacji Michała Materli – EFM SHOW. Artur Sowiński to były mistrz wagi piórkowej KSW. Obecnie walczy w kategorii lekkiej, a jego nazwisko widnieje w czołówce europejskiego MMA!

Kolejnym trenerem na obozie w Głuchołazach jest Mariusz „Manolo” Linke. Prekursor polskiego BJJ, pierwszy czarny pas tej dyscypliny w Polsce i w Europie wschodniej! Założyciel klubów „LINKE GOLD TEAM” – „Macaco Gold Team”, wielokrotny mistrz świata i Europy w brazylijskim jiu-jitsu! Szykujcie się na solidną dawkę wiedzy.

Ostatnim z trenerów jest Simon Green. Bądźcie przygotowani na szlifowanie techniki z tajskiego boksu pod okiem Simona. Jego wychowankowie to m.in. mistrzowie świata i Europy.

Informacje dotyczące najbliższego obozu i zapisów można znaleźć na stronie – https://sylartcamps.com/

Kontakt z organizatorami:
tel.
 +48 783 462 355
email. sylart.trainingcamps@gmail.com

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie