Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Tomasz Sarara zmierzy się z Izu Ugonohem? “Wiem, że ludzie czekają na taką walkę i ja jestem gotowy taką walkę zrobić”

Tomasz Sarara zmierzy się z Izu Ugonohem? "Wiem, że ludzie czekają na taką walkę i ja jestem gotowy taką walkę zrobić"
Fot. Instagram
Opublikowane 24 maja 2021, 15:33
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Tomasz Sarara w Jurasówce rozmawiał z Łukaszem Jurkowskim między innymi o pojedynkach w formule MMA i rywalach, z jakimi mógłby stanąć do walki.

Sarara to doświadczony kick-boxer, który ma na swoim koncie 42 zwycięstwa i 7 porażek. Wygrywał m.in. pasy takich organizacji jak FEN i DSF, czy mistrzostwo świata WKN. W kick-boxingu walczy od 2008 roku i ostatni pojedynek stoczył dwa lata temu. Fighter aktualnie ma za sobą serię 21 zwycięstw.

Już od dawna mówi się o debiucie Sarary w formule MMA. Jeszcze przed galą KSW 60 Martin Lewandowski wymienił kilka nazwisk potencjalnych rywali – Zestawienie, które wzbudziłoby wiele emocji to na pewno walka z Gokhanem Sakim. Bardzo chętnie bym Cię z nim zobaczył, bo obaj pasujecie do siebie stylistycznie.

Mamy wielu zawodników, dlatego jest wiele opcji, z kim mógłbyś zawalczyć. Mamy Izu, dlaczego nie? Zobaczymy również, co z Arturem Szpilką, ponieważ takie zestawienie jest również bardzo atrakcyjne, kto wie. Mamy dwa fajne nazwiska, z którymi fajnie byłoby Cię zobaczyć.

Tomasz Sarara nie ukrywa, że chciałby zmierzyć się z Izu Ugonohem, jednak zawodnik na ostatniej gali nie pokazał się z najlepszej strony. Ugonoh wystrzelał się w pierwszej rundzie i w kolejnej odsłonie był całkowicie bez sił, nie podejmował nawet walki z Markiem Samociukiem, który o tym, że zadebiutuje w KSW, dowiedział się kilka dni przed galą.

TOMASZ SARARA O WALCE Z IZU UGONOHEM

Wiem, że ludzie czekają na taką walkę i ja jestem gotowy taką walkę zrobić. Gdy rozmawiałem z Martinem o moich potencjalnych rywalach, również był wymieniany Izu. Powiedziałem, że tę walkę biorę, mimo że z Izu się bardzo lubię. Powiedziałem tylko, że nie chcę tej walki robić jako debiut, z jednego prostego względu, że Izu zaczął trenować MMA wcześniej ode mnie.

Wydaje mi się, że przez ostatnią porażkę Izu ta walka może nieco straciła na wartości. Nie ukrywam, że mam pierwszego rywala i nie jest to Izu. W zależności jak się wszystko poukłada, chciałbym, żeby Izu zdążył się odbudować, zrobić jakąś walkę, udowodnić, że to był wypadek przy pracy. Wtedy ta walka by chyba generowała większe emocji i wtedy wsiadamy na wózek – przyznał Sarara.

https://www.youtube.com/watch?v=f7kXpNLWp1s

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO