Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Cezary Oleksiejczuk: “Kwieciński to jest zwykły cwaniaczek i go wyjaśnię na następnym FEN. Czekam na niego i będzie wyjaśniony za te słowa”

Cezary Oleksiejczuk: "Kwieciński to jest zwykły cwaniaczek i go wyjaśnię na następnym FEN. Czekam na niego i będzie wyjaśniony za te słowa"
Fot. YouTube/ Instagram
Opublikowane 27 maja 2021, 09:46
przez Przemek Krautz
0
0
Jeden komentarz


Cezary Oleksiejczuk po raz kolejny zapowiedział, że rozprawi się z zawodnikiem FAME MMA za swoje wypowiedzi skierowane w stronę trenera Mirosława Oknińskiego.

Już po konferencji poprzedzającej ostatnią galę freakowej organizacji zawodnik FEN zamieścił w social mediach wpis – Alan Kwieciński Ty ruro przestań mi trener obrażać, bo Cię szybko wyjaśnię.

O zawodniku FAME MMA w ostrych słowach wypowiedział się także Denis Załęcki, czy sam trener z klubu Akademia Sportów Walki Wilanów – Uważam, że nawet szkoda uwagi na takiego zawodnika, który nazywa się zawodnikiem zawodowym, a przegrywa na gali freakowej z zawodnikami freakowymi. Ma tam sparingi, to po co ma tu przyjść, żeby wpierdol dostał? On dostaje wpierdol wszędzie, więc nawet nie zapraszam go na sparingi, bo po co? – przyznał Okniński.

CEZARY OLEKSIEJCZUK O ALANIE KWIECIŃSKIM

W rozmowie z portalem InTheCage podopieczny trenera Mirosława powiedział – Jak ktoś taki jak on, taki patus może rzucać na mojego trenera takie obelgi? Jak jesteś taki mocny, to zapraszam do FEN, możemy się nawet sprawdzić w twojej dyscyplinie, w kick-boxingu, nie robi mi różnicy. Także będziesz wyjaśniony za te słowa. Nie pozwolę, żeby taka cio*a obrażała mojego trenera, no bo ustalmy, pokazał na ostatnim FAME swój poziom sportowy.

Tym razem w wywiadzie dla MMARocks Oleksiejczuk zapowiedział, że po pojedynku na FEN 34 zajmie się Kwiecińskim. Nie ma problemu, z tym, żeby walczyć w jego formule. Zawodnik został zapytany o to, czy Alanem wyszedłby na piwo – Z Kwiecińskim to mogę wyjść do klatki i tam go wyjaśnić, na piwo z nim nie będę chodził. To jest zwykły cwaniaczek i go wyjaśnię na następnym FEN. Na razie nie chcę sobie tym głowy zaprzątać, będzie wyjaśniony po mojej walce.

Zapraszam go do oktagonu, możemy w kickboxingu, w jego formule, także czekam na niego i będzie wyjaśniony za te słowa – dodał.

Źródło: YouTube InTheCage/ MMARocks

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO