Łukasz Różański o zaczepkach Artura Szpilki: „Nie chcę tego nawet określać, bo musiałbym użyć brzydkich słów. Po prostu przegięcie…”

0
Łukasz Różański o zaczepkach Artura Szpilki:
Fot. YouTube

Łukasz Różański w wywiadzie dla portalu Super Express skomentował zaczepki ze strony swojego rywala Artura Szpilki, które jakiś czas temu pojawił się na Twitterze.

30 maja w najbliższą niedzielę zawodnicy staną do walki o pas WBC International w kategorii bridger. Starcie będzie main eventem gali Knockout Boxing Night 15 w Rzeszowie.

Jakiś czas temu pomiędzy zawodnikami doszło do wymiany zdań w Internecie po tym, jak na Twitterze KBN pojawiło się nagranie, którego głównym bohaterem jest Artur Szpilka. Pięściarz w wypowiedzi skierowanej do rywala zapytał – Łukasz, chcesz mieć dzieci po championach?

Call me.

Różański nie pozostawił tego bez komentarza i nawiązał do słynnej „afery końskiej” – Artur, zrobisz to przez reklamówkę, jak gościowi na kadrze.

I właśnie skończyły się sentymenty… Chciałeś, to będziesz mieć high-life… – odpowiedział Szpila.

ŁUKASZ RÓŻAŃSKI O ZACZEPKACH ARTURA SZPILKI

Słowa Artura Szpilki zostały skomentowane przez Różańskiego w wywiadzie dla Super Express – Nie chcę się wypowiadać na temat tego pana. Nie interesuje mnie to, co robi, jak spędza ostatnie dni przed walką, itd. Jego sprawa, ja nie zaprzątam sobie tym głowy.

To było bardzo słabe i na tym ten temat powinniśmy zakończyć. Nie chcę brać udziału w takich gierkach. Nie chcę tego nawet określać, bo musiałbym użyć brzydkich słów. Po prostu przegięcie, ja mu odpowiedziałem i tyle – dodał.

Ja się nastawiam wyłącznie na niedzielę i walkę. Większość kibiców, którzy pojawią się w hali, będzie trzymać kciuki za mnie. Chcę się pokazać z jak najlepszej strony i udowodnić, że w Rzeszowie też można odpowiednio przygotować się do takiego pojedynku. Plan jest prosty, wychodzę na ring, wygrywam, a potem jadę z dziewczyną na zasłużone wakacje – zakończył.

KURSY BUKMACHERSKIE NA WALKĘ SZPILKA VS RÓŻAŃSKI

Artur Szpilka jest skazywany na porażkę. Czy słusznie? Naszym zdaniem niekoniecznie, dlatego warto tutaj pokusić się oto, że jednak Artur wygra – jeśli nie przez nokaut, to przez decyzję.

Kursy:
Zwycięstwo Artura Szpilki – 2.25
Zwycięstwo Łukasza Różańskiego – 1.55

Jeśli chcesz obstawić walkę, zarejestruj się – tutajNa start odbierzesz darmowy zakład za 29 zł.

—>Obstaw galę KBN 15 bez ryzyka do 200 zł <—

Źródło: Super Express

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie