Trener Okniński wyjaśnia Kwiecińskiego. „Nie chcemy go na sparingach. Dostanie wpie***ol, aby każdy to zobaczył w internecie”

0
fot. Screenshot YouTube / FAME MMA

Przy okazji ostatniej gali FAME MMA 10 na jednej z konferencji Alan Kwieciński, który przegrał z Piotrem Pająkiem w ostrych słowach wypowiedział się na temat trenera Mirosława Oknińskiego. Cezary Oleksiejczuk, jeden z zawodników trenujących pod okiem Oknińskiego nie zamierzał pozostawić tego bez komentarza i stanął w obronie swojego trenera.

Zawodnik FEN na swoich mediach społecznościowych napisał – „Alan Kwieciński Ty ruro przestań mi trenera obrażać, bo Cię szybko wyjaśnię”.

Oleksiejczuk zawalczy na dzisiejszej gali Fight Exclusive Night 34 z Szymonem Duszą.

W rozmowie z MMARocks skomentował, że Kwiecińskim zajmie się po swojej walce –  „Z Kwiecińskim to mogę wyjść do klatki i tam go wyjaśnić, na piwo z nim nie będę chodził. To jest zwykły cwaniaczek i go wyjaśnię na następnym FEN. Na razie nie chcę sobie tym głowy zaprzątać, będzie wyjaśniony po mojej walce.

Okniński o walce Oleksiejczuk vs Kwieciński

Trener Okniński we wczorajszej rozmowie z fansportu.pl zapowiedział, że nie będzie żadnego sparingu u nich w klubie, który zaproponował Kwieciński. Walka może odbyć się tylko na jakiejś gali, aby każdy zobaczył jak „Alan dostaje wpier**l”.

„Jeżeli Alan podejmie wyzwanie to może się bić z Czarkiem. Bez względu na wynik zbliżającej się walki czy wygra, czy przegra. To może się bić Alan z Czarkiem. Jak Czarek wygra tą walkę to będzie krok w tył, ale to może być taka rozgrzewka przed następną walką. Prawdziwa walka z emocjami. Alan na pewno w MMA jest gorszy niż Czarek, ale jak podejmie rękawice to super” – powiedział trener.

Dodając następnie – „Nie, nie chcemy go na sparingach, dlatego, że na sparingach dostałby wpierdol i to by było słabe. Chcemy ten wpierdol pokazać w telewizji, żeby wszyscy zobaczyli, a nie przy zamkniętych drzwiach. Chcemy żeby każdy zobaczył w internecie i telewizji, jak Alan dostanie wpierdol”

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie