Różański o złej krwi w walce ze Szpilką: „Może po mnie tego nie widać, ale zobaczycie. Jestem zdenerwowany tym, co…”

0
Różański o złej krwi w walce ze Szpilką:
Fot. YouTube

Łukasz Różański po face to face z Arturem Szpilką przyznał, że negatywne emocje są nie tylko po stronie jego rywala. Zawodnicy będą mieli szansę wyjaśnić wszystko już jutro w Rzeszowie.

W walce wieczoru gali Knockout Boxing NIght 15 staną do walki o pas WBC International w kategorii bridger. Dla Różańskiego będzie to największe starcie w karierze. Pięściarz jest wyjątkowo skupiony i nie daje się wybić z równowagi, mimo zaczepek rywala.

Jeśli chodzi o Szpilkę, postanowił on zniknąć z social mediów na tydzień przed starciem. Wcześniej trafił jednak w czuły punkt przeciwnika, występując w krótkim nagraniu, jakie pojawiło się na Twitterze Knockout Boxing Night. W filmie Szpilka skierował swoje słowa do Różańskiego – Łukasz, chcesz mieć dzieci po championach? Call me.

W odpowiedzi Różański nawiązał do słynnej „afery końskiej”, cym mocno zdenerwował rywala – Artur, zrobisz to przez reklamówkę, jak gościowi na kadrze.

Zawodnicy mieli okazję wczoraj stanąć twarzą w twarz. Jak przyznał Różański w rozmowie z portalem ringpolska.pl, to nie jest tak, że negatywne emocje są tylko po stronie Szpilki. W tym pojedynku jest zła krew, jednak skupiony Łukasz zachowuje opanowanie przed ważnym starciem.

Tak jak powiedziałem wcześniej, jestem zdenerwowany tym, co nagrał i mnie to po prostu drażni, później mówi, że dla inteligentnych ludzi… Dla inteligentnych, co zrozumieli, którzy znają genezę tego wszystkiego. Może po mnie tego nie widać, ale zobaczycie – zapowiedział pięściarz.

Różański jest naprawdę dużym faworytem tego pojedynku, a w ostatnich dniach kursy ponownie uległy zmianie. Czy słusznie? Przecież to Artur Szpilka jest o wiele bardziej doświadczonym pięściarzem, który toczył boje z najlepszymi na świecie.

Na wygranej „Szpili” można zatem nieźle zarobić.

Kursy na walkę:

  • Zwycięstwo Artura Szpilki – 2.52
  • Zwycięstwo Łukasza Różańskiego – 1.45

Jeśli chcesz obstawić walkę, zarejestruj się – tutajNa start odbierzesz darmowy zakład za 29 zł.

—> Obstaw galę KBN 15 bez ryzyka do 200 zł <—

Źródło: ringpolska.pl

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie