Niedziela, 19 Maja, 2024

(VIDEO) Michał Choiński znokautował Bartosza Graczyka! Rafał Jackiewicz przerwa pojedynek.

fot. KnockOut Promotions
Opublikowane 30 maja 2021, 20:16
przez FW
0
0
2 komentarze

Trwa właśnie gala KBN 15 w Rzeszowie, gdzie odbyło się wiele interesujących batalii. Na tym wydarzeniu Michał Choiński pokazał się w świetnym stylu i znokautował Bartosza Graczyka.

WYNIKI WALKI SZPILKA VS RÓŻAŃSKI

W walce wieczoru zobaczymy pojedynek Artura Szpilki z Łukaszem Różańskim, który budzi najwięcej emocji! Gala odbywa się w Rzeszowie z udziałem publiczności.

Michał Choiński vs Bartosz Graczyk

Runda 1: Od początku lepiej boksował Michał Choiński, który mimo tego, że to był jego zawodowy debiut pokazywał się imponująco. Michał miał również przewagę warunków fizyczną co pozwoliło mu ustawiać rywala i trafiać go wieloma świetnym ciosami. Wielokrotnie swoimi kombinacjami zagrażał swojego oponenta.

Cały czas polował on na ciosy sierpowe. W pewnym momencie otworzył sobie drogę do czystych ciosów i wystrzelił świetnym prawym sierpem, czym posłał Graczyka na deski, który dosyć szybko wstał, lecz przez kilka następnych sekund wyraźnie odczuwał ostatnie uderzenia swojego rywala. W ostatniej minucie ponowił swoją najlepszą akcję i znów posłał rywala na dechy. Mimo tego, że Bartosz wstał to sędzia Rafał Jackiewicz zachował się przytomnie i nie dopuścił go do dalszej walki.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments