(VIDEO) Michał Choiński znokautował Bartosza Graczyka! Rafał Jackiewicz przerwa pojedynek.

2
fot. KnockOut Promotions

Trwa właśnie gala KBN 15 w Rzeszowie, gdzie odbyło się wiele interesujących batalii. Na tym wydarzeniu Michał Choiński pokazał się w świetnym stylu i znokautował Bartosza Graczyka.

WYNIKI WALKI SZPILKA VS RÓŻAŃSKI

W walce wieczoru zobaczymy pojedynek Artura Szpilki z Łukaszem Różańskim, który budzi najwięcej emocji! Gala odbywa się w Rzeszowie z udziałem publiczności.

Michał Choiński vs Bartosz Graczyk

Runda 1: Od początku lepiej boksował Michał Choiński, który mimo tego, że to był jego zawodowy debiut pokazywał się imponująco.

Michał miał również przewagę warunków fizyczną co pozwoliło mu ustawiać rywala i trafiać go wieloma świetnym ciosami. Wielokrotnie swoimi kombinacjami zagrażał swojego oponenta.

Cały czas polował on na ciosy sierpowe. W pewnym momencie otworzył sobie drogę do czystych ciosów i wystrzelił świetnym prawym sierpem, czym posłał Graczyka na deski, który dosyć szybko wstał, lecz przez kilka następnych sekund wyraźnie odczuwał ostatnie uderzenia swojego rywala. W ostatniej minucie ponowił swoją najlepszą akcję i znów posłał rywala na dechy. Mimo tego, że Bartosz wstał to sędzia Rafał Jackiewicz zachował się przytomnie i nie dopuścił go do dalszej walki.

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Most Voted
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie
trackback

[…] Michał Choiński (1-0) pokonał przez nokaut w 1 rundzie Bartosza Graczyka (0-1) […]

trackback

[…] (VIDEO) Michał Choiński znokautował Bartosza Graczyka! Rafał Jackiewicz przerwa pojedynek. […]