Piątek, 24 Maja, 2024

Wyniki na żywo Artur Szpilka vs Łukasz Różański na Knockout Boxing Night 15

Gdzie oglądać Artur Szpilka vs Łukasz Różański
Artur Szpilka vs Łukasz Różański / KnockOut Boxing Night 15
Opublikowane 30 maja 2021, 18:09
przez Przemek Krautz
0
0
6 komentarzy

Przed nami gala Knockout Boxing Night 15 w Rzeszowie, na której w walce wieczoru zobaczymy długo wyczekiwane starcie w kategorii wagowej bidger pomiędzy Arturem Szpilką i Łukaszem Różańskim. Poniżej znajdziesz wyniki na żywo z gali KnockOut Boxing Night 15.

Wyniki walki Artur Szpilka vs Łukasz Różański kto wygrał?

Stawką main eventu jest pas WBC International, a pojedynek zapowiada się naprawdę emocjonująco, gdyż pomiędzy zawodnikami jest sporo złej krwi. Po zaczepkach Różański przyznał, że może tego po nim nie widać, jednak jest mocno zdenerwowany i negatywnie nastawiony do Szpilki.

Na ostatnim face to face było naprawę gorąco i nakręcony Szpilka powiedział kilka słów do swojego przeciwnika, na co ten zareagował jedynie śmiechem. Artur nie wytrzymał i wyprowadził krótki cios główką w czapkę rzeszowianina.

WYNIKI KNOCKOUT BOXING NIGHT 15: SZPILKA VS RÓŻAŃSKI

Poza starciem Szpilka vs Różański czekają nas kolejne dwie walki, których stawką są pasy. W drugim najważniejszym pojedynku wieczoru Mateusz Masternak, który wygrał 43 z 48 pojedynków, zawalczy o pas IBF Intercontinental w kategorii junior ciężkiej. Jego rywalem będzie Adam Balski, który nie przegrał żadnej z 15 walk.

O ten sam tytuł, tyle że w kategorii półciężkiej Paweł Stępień, który stoczył 15 walk, wygrał 14 razy, w tym 11 przez KO, a jeden pojedynek zakończył remisem, zmierzy się z Denebe Diazem. Kolumbijczyk także wygrał 14 walk, w tym 11 przez KO. W zawodowej karierze nie poniósł żadnej porażki.

WYNIKI NA ŻYWO SZPILKA VS RÓŻAŃSKI

Walka o międzynarodowy pas IBF

Walka o międzynarodowy pas WBC w kategorii wagowej bridger

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments