Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Andrzej Wasilewski zdradził ile sprzedano PPV na galę Szpilka vs Różański!

Andrzej Wasilewski ostro o negocjacjach z Arturem Szpilką. Nie dojdzie do walki z Różańskim?
fot. Artur Szpilka / Facebook
Opublikowane 1 czerwca 2021, 15:07
przez FW
1
0
Jeden komentarz

Zgodnie z obietnicą promotor Andrzej Wasilewski podał dokładną liczbę sprzedanych dostępów PPV na galę KnockOut Boxing Night 15, gdzie w walce wieczoru zobaczyliśmy starcie Artura Szpilki z Łukaszem Różańskim. Oprócz tego w ringu byliśmy świadkami świetnego pojedynku Mateusza Masternaka, który pewnie wypunktował Adama Balskiego. Na uwagę zasługuje również kapitalna dyspozycja Pawła Stępnia.

Kibice, którzy śledzili wydarzenie byli zachwyceni z przebiegu gali KnockOut Boxing Night 15. Gala, która odbywała się w Rzeszowie z udziałem publiczności miała kapitalny odbiór w sieci. Oprócz profesjonalnych pojedynków bokserskich byliśmy świadkami tzw. freak fightów. W oddzielnej części “KBN SHOW!”, którą poprowadził Marcin Najman zawalczył m.in. Szymon “Taxi Złotówa” Wrzesień, czy też Michał Choiński – jeden z uczestników “Hotelu Paradise”.

Pomimo tego, że były to walki freakowe finalnie oglądało się je bardzo dobrze. Świetną taktykę na pojedynek obrał “Taxi Złotówa”, który najpierw wymęczył swojego rywala, a następnie celnie go punktował deklasując go na pełnym dystansie. Choiński, który trenuje w Warszawskim Centrum Atletki znokautował Bartosza Graczyka kapitalnym ciosem. Sędzia Rafał Jackiewicz był zmuszony przerwać ten pojedynek.

W walce wieczoru Artur Szpilka przegrał i poniósł 5 porażkę w całej swojej karierze. Według większej części ekspertów był faworytem, gdyż jest znacznie lepszy technicznie i walczył z trudniejszymi rywalami. Na swoim koncie ma m.in. pojedynek o mistrzostwo świata WBC z Deontayem Wilderem. Mimo że dobrze rozpoczął starcie i to Różański już po 7 sekundach leżał na deskach, po chwili miał poważne kłopoty. W pierwszej rundzie kilka razy padał na deski, a po 2 minutach i 24 sekundach został znokautowany. Różański wykorzystał swoją siłę i nawyki Szpilki do opuszczania rąk. Ruszył na bardziej doświadczonego rywala jak taran.

Andrzej Wasilewski zdradza sprzedaż PPV gali KnockOut Boxing Night 15: Szpilka vs Różański

Promotor Andrzej Wasilewski zdradził oficjalną sprzedaż PPV ostatniej gali KnockOut Boxing Night 15. Przypomnijmy, że dostęp do transmisji kosztował jedynie 17,99 zł.

Jak zaznacza Wasilewski jest on zadowolony z wyniku, który finalnie wyniósł – 27,886 sprzedanych dostępów.

“Zgodnie z obietnicą – w sprzedaży bezpośredniej (direct) sprzedaliśmy 27,886 ppv, ta liczba delikatnie wzrośnie bo można dalej wykupić gale i obejrzeć z odtworzenia.” – napisał promotor w mediach społecznościowych.

Polscy kibice coraz chętniej wykupują dostępy do płatnych wydarzeń. Liczba prawie 28 tys. sprzedanych transmisji może jednak trochę dziwić, ponieważ zainteresowanie samą galą było prze ogromne, więc czegoś jednak zabrakło w kwestiach komunikacyjnych, aby pociągnąć jeszcze ten wynik.

Tym bardziej możemy sami od siebie dodać, że gala KnockOut Boxing Night 15: Szpilka vs Różański była kapitalnym widowiskiem. Jeśli ktoś nie oglądał to zapraszamy na stronę KBNTV.pl, gdzie możecie nadal wykupić dostęp do całego wydarzenia.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments