Czwartek, 23 Maja, 2024

Juras o walce z Pudzianem: “Ja nie muszę kalkulować. Trzeba będzie mnie znokautować, albo coś złamać, żeby kość wystawała” [WIDEO]

Juras o walce z Pudzianem: "Ja nie muszę kalkulować. Trzeba będzie mnie znokautować, albo coś złamać, żeby kość wystawała" [WIDEO]
Fot. YouTube
Opublikowane 1 czerwca 2021, 12:26
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

W tę sobotę 5 czerwca na gali Ergo Arena w Sopocie odbędzie się gala KSW 61, tym razem z udziałem kibiców, którzy na żywo w starciu wieczoru zobaczą walkę Łukasza Jurkowskiego z Mariuszem Pudzianowskim.

Dla Jurasa będzie to powrót po długiej przerwie nie tylko od walk w klatce, ale także od treningów. Ostatni raz w akcji widzieliśmy go 2 lata temu na KSW 49. Pokonał wówczas Stjepana Bekavaca. Łącznie w całej karierze wygrał 17 z 28 walk, tym 11 przed czasem.

Tym razem Juras zadebiutuje w wadze ciężkiej, jak przyznał, waży aktualnie około 113 kilogramów i zapewne będzie tylko kilka kilogramów lżejszy do Pudzianowskiego. Na jego korzyść przemawiają jednak szybkość i technika. Mimo wszystko jest dużym underdogiem.

—> OBSTAW GALĘ KSW 61 BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ <—

Duża część kibiców uważa, że Pudzian nie powinien mieć problemów z Jurasem, jednak kursy bukmacherskie mocno zaskakują. Jeżeli Jurkowski odpowiednio przygotował się do starcia, to właśnie on powinien być faworytem. Sam Michał Materla przyznał, że Łukaszowi na zwycięstwo bez większych problemów wystarczy 60% formy.

ŁUKASZ JURKOWSKI O WALCE Z PUDZIANEM NA KSW 61

Natomiast samemu zawodnikowi nie przeszkadza rola underdoga. Jednak nie rozumie, dlaczego kursy np. na poddanie są aż tak wysokie, w końcu istnieje całkiem spora szansa na to, że właśnie w taki sposób pokona swojego przeciwnika. Jeśli chodzi o Jiu-Jitsu, u Jurasa jest ono na wyższym poziomie niż u Mariusza.

Juras przyznał, że po jego stronie jest także charakter – Ja nie muszę kalkulować. Ustalmy, że trzeba będzie mnie znokautować, żebym ten pojedynek poddał, albo coś złamać, żeby kość wystawała, bo tak mam od dzieciństwa i mnie trzeba naprawdę złamać, żeby pokonać, a to będzie trudno.

O której i gdzie oglądać KSW 61?

Walka odbędzie się w sobotę 5 czerwca.  Gala rozpocznie się o 20:00. Transmisja gali będzie dostępna po wykupieniu PPV. Można to zrobić TUTAJ.

WYKUP SWÓJ DOSTĘP -> OGLĄDAJ LIVE

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO