środa, 22 września, 2021
Strona głównaFENOkniński o konflikcie z prezesem FEN: "Jeżeli tego nie załatwimy, to będzie...

Okniński o konflikcie z prezesem FEN: „Jeżeli tego nie załatwimy, to będzie ogień. Jóźwiak jest rozsądny i nie zaryzykuje wojny ze mną”

Przy okazji gali FEN 34 doszło do konfliktu na linii Mirosław Oknińśki – Paweł Jóźwiak. Trener Akademii Sportów Walki Wilanów w social mediach zapowiedział wojnę z prezesem organizacji.

Na konferencji poprzedzającej galę okazało się, że trenujący pod okiem Oknińskiego Epic Cheat Meal dostał nowego rywala, co mocno nie spodobało się Mirosławowi. Chwycił za mikrofon i powiedział Jóźwiakowi, co o tym myśli:

Ja go trenuję dwa tygodnie i nie wyobrażam sobie tego, że mój zawodnik bez informowania mnie podejmuje jakąś walkę z kimkolwiek. Murański jest dla mnie pełnym zaskoczeniem. Nikt mnie o tym nie poinformował. My nie wchodzimy w takie walki na zasadzie, że godzinę przed zmienia się rywal. Chłopak trenuje miesiąc i dostanie Murańskiego, który trenuje kilka lat. I co my mamy być workiem do bicia?

Jeżeli Epic Cheat Meal ma reprezentować Akademię Sportów Walki Wilanów, to nie podejmie tej walki z Murańskim. To jest jego problem i organizacji FEN, a ja na takie zestawienie się nie godzę. Ja jako trener chce być o takich sytuacjach informowany wcześniej, a nie, że ja się na konferencji o tym dowiaduję.

Mam w dupie takie podejście. Po prostu nie chcę prowadzić zawodników freakowych, bo to jest pełne peda*stwo, że trener nie wie kurwa, z kim się zawodnik bije. Jestem profesjonalnym trenerem i nie będę robił peda*stwa.

Odpowiedź prezesa FEN pojawiła się dopiero na ceremonii ważenia. W jednym z wywiadów przyznał, że zachowanie trenera było skandaliczne i nie na pewno tak tego nie pozostawi – Jestem zniesmaczony, oburzony, jestem wściekły na trenera Oknińskiego. Przesadził, to zachowanie było skandaliczne. To jest FEN, porządek, a jak Mirek chce sobie rządzić i dyktować warunki to niech sobie wskrzesi PLMMA i tam robi takie zamieszanie.

TRENER OKNIŃSKI O WOJNIE Z PREZESEM FEN

Okniński natomiast zapowiedział, że pójdzie z prezesem Jóźwiakiem na wojnę. O cały konflikt został zapytany w wywiadzie dla portalu MMA – Bądź na bieżąco:

Czekam na pewne ruchy ze strony Pawła Jóźwiaka, jeżeli w tym tygodniu nie załatwimy tego polubownie, no to będzie ogień – przyznał Okniński i dodał – Pan prezes Paweł Jóźwiak jest rozsądnym człowiekiem i nie zaryzykuje wojny ze mną.

Zapytany o to, czy czeka na przeprosiny, Okniński odparł – „Na jeszcze inne rzeczy czekam” – po czym zaczął się śmiać.

YouTube video

Źródło: YouTube

- Advertisement -
0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie

Najnowsze

(VIDEO) Canelo Alvarez komentuje zadymę podczas face-to-face! „Ten gość mówił o...

0
Za nami konferencja prasowa przed pojedynkiem Canelo Alvareza z Calebem Plantem. Podczas face to face pomiędzy zawodnikami doszło do bójki. Po całej sytuacji głos zabrał jeden, jak i drugi zawodnik! Panowie nie przebierają w słowach.
0
Co o tym myślisz? skomentuj!x
()
x