Tańcula ostro o Murańskim: „Je**ny hipokryto. Przypomnieć, jak pomagałem ci się odblokować po nieudanym cyklu?”

1
Tańcula ostro o Murańskiem:
Fot. Instagram

Zawodnik FAME MMA Arkadiusz Tańcula odpowiedział na zaczepki ze strony byłego rywala, który oskarża Aroya o to, że jego siła nie jest naturalna.

Arkadiusz Tańcula zmierzył się z Mateuszem Murańskim na gali FAME MMA 10. Pomiędzy zawodnikami było naprawdę dużo złej krwi, w dużej części prze ojca Mateusza – Jacka, który sale napędzał konflikt z Tańculą.

Aroy dobrze rozpoczął walkę, jednak za bardzo się podpalił i chciał jak najszybciej znokautować rywala, który mimo potężnych ciosów, przyjmowanych jeden za drugim, wciąż stał na nogach.

Pod koniec drugiej i w trzeciej odsłonie bardziej aktywny był Murański, gdyż Tańcula nie miał już kompletnie sił. O wyniku pojedynku decydowali sędziowie, którzy jednogłośnie wskazali zwycięstwo Aroya. Po zakończonym starciu zawodnik stracił przytomność i przez długi czas nie mógł dojść do siebie.

Na ostatniej gali FEN 34 Murański stoczył kolejny pojedynek. Tym razem zmierzył się z Epic Cheat Mealem. Dookoła walki było sporo zamieszania. Mirosław Okniński w ostrych słowach skomentował zmianę rywala na ostatnią chwilę i nie chciał, żeby Epic Cheat Meal wychodził do walki, gdyż trenował zbyt krótko, żeby być odpowiednio przygotowanym do starcia.

Po zwycięstwie Murański zamieścił w sieci wpis, w którym podziękował za zwycięstwo i zaczepił Tańculę – Ps. Żebyś miał świadomość, że postawiłeś dużo wyżej poprzeczkę, niż mój przeciwnik sprzed dwóch tygodni Inżynieria Ciała – Arkadiusz Tańcula. Widać po Tobie prawdziwą naturalną siłę w przeciwieństwie do Arkadiusza Tańculi hipokryty, na którego ścianie nie powinna wisieć jego, jak on to nazywa tablica marzeń, TYLKO JEDNA WIELKA TABLICA MENDELEJEWA.

Tańcula odpowiedział komentując post byłego rywala – Jeb*ny hipokryto, przypomnieć ci, jak pomagałem Ci się odblokować po pierwszym nieudanym cyklu? A może powiedzieć światu, kto teraz Cię prowadzi „suplementacyjnie”?

Źródło: Facebook

5 1 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Most Voted
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie
Pablo
Pablo
11 dni temu

Szmata jebana muranski jebał Cię pies a twojego starego cała wies