Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Parnasse obawia się kolejnego nokautu? “Zobaczyłem w jego oczach duży strach. Zdał sobie sprawę, że to będzie dla niego najtrudniejsza walka”

Parnasse obawia się kolejnego nokautu? "Zobaczyłem w jego oczach duży strach. Zdał sobie sprawę, że to będzie dla niego najtrudniejsza walka"
Fot. Instagram
Opublikowane 5 czerwca 2021, 09:55
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Już dzisiaj na gali KSW 61 zobaczymy emocjonujące starcie w kategorii piórkowej. W klatce zawalczą były mistrz Salahdine Parnasse i Filip Pejić.

Francuz powraca po utracie pasa w pojedynku z Danielem Torresem. Parnasse został znokautowany nietypowym ciosem i jak najszybciej chce odzyskać swój tytuł. Zanim przegrał pierwszą walkę w karierze, wydawało się, że jest nie do zatrzymania.

Parnasse ma na swoim koncie 15 zwycięstw jedną porażkę i jeden remis. Francuz jest największym faworytem z całej karty walk KSW 61. Jego rywal Filip Pejić uważa jednak, że nie będzie to wcale taki łatwy pojedynek, mimo że jest największym underdogiem tego wieczoru.

Dla Chorwata będzie to 5 walka w KSW. Dotychczas wygrał dwa razy i poniósł dwie porażki. W ostatniej walce zapisał się na kartach historii, gdyż znokautował Sebastiana Rajewskiego w 11 sekund! Jest to drugie najszybsze KO w KSW. Łącznie w 21 walkach zwyciężył 15 razy, w tym aż 13 przed czasem.

O której i gdzie oglądać KSW 61?

Walka odbędzie się w sobotę 5 czerwca.  Gala rozpocznie się o 20:00. Transmisja gali będzie dostępna po wykupieniu PPV. Można to zrobić TUTAJ.

WYKUP SWÓJ DOSTĘP -> OGLĄDAJ LIVE

FILIP PEJIĆ PRZED WALKĄ Z SALAHDINEM PARNASSE

W oczach mojego rywala zobaczyłem duży strach. Kiedy wszedłem na ważenie i zobaczył, że jestem spokojny, zdał sobie sprawę, że to będzie dla niego najtrudniejsza walka w karierze. Na papierze on też jest moim najtrudniejszym przeciwnikiem. Może damy walkę roku.

Najwięcej radości w klatce przynosi mi nokautowanie rywali. Nie nastawiam się jednak na to, ale czuję, że jeszcze nigdy nie byłem w takiej formie, jak jestem teraz – dodał.

DARMOWY ZAKŁAD ZA 29 ZŁ I ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ

Całą galę możesz obstawić u bukmachera STS. Przy okazji KSW 61 możesz wykorzystać bonus w postaci darmowego zakładu za 29 złotych oraz zakładu bez ryzyka do 200 złotych.

Aby odebrać bonusy zrejestruj się – TUTAJ

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO