Piątek, 24 Maja, 2024

Mamed chętny na starcie z Pudzianem: “Gdyby to był jakiś freak, to bym odmówił. On jest 100 procentowym sportowcem”

Mamed Khalidov otwarty na starcie z Pudzianem: "Gdyby to była jakiś freak, to był odmówił. On jest 100 procentowym sportowcem"
Fot. Mamed Khalidov, Instagram
Opublikowane 7 czerwca 2021, 16:46
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Mamed Khalidov to obecny mistrz KSW, który powrócił na tron wagi średniej po znokautowaniu Scotta Askhama na październikowej gali. Zawodnik nie tylko odzyskał tytuł, ale także zrewanżował się za porażkę z 2019 roku.

Jeśli chodzi o kolejne pojedynki Mameda, to włodarze KSW potwierdzili, że na pewno dojdzie do trylogii z Askhamem. Jako kandydata do walki wymieniali także m.in. Michała Materlę, jednak ten nie przedłużył kontraktu i pracuje przy własnym projekcie EFM Show.

Sam Mamed przyznał, że jest otwarty na starcie z Mariuszem Pudzianowskim. Wszystko za sprawą jego ostatniej walki na gali KSW 61. W main evencie były strongman zmierzył się z Łukaszem Jurkowskim, który powrócił do klatki po ponad 2-letniej przerwie.

Pudzian zdominował w klatce swojego klubowego kolegę. Mocno obił głowę Jurasa i wygrał w trzeciej odsłonie po tym, jak sędzia przerwał starcie. Pudzian w swojej karierze stoczył już 23 pojedynki. Wygrał 15 razy, w tym 10 przed czasem. Aktualnie ma za sobą serię 3 zwycięstw.

MAMED KHALIDOV CHĘTNY NA WALKĘ Z MARIUSZEM PUDZIANOWSKIM

Po gali KSW 61 Mamed Khalidov w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim przyznał – Kilka dni temu w wywiadzie powiedziałem, że jeżeli mi zaproponują, to jestem otwarty na takie rozwiązanie. Gdyby to było freakowa walka z jakimś freakiem, to bym odmówił. Nie interesuje mnie coś takiego. A Pudzianowski jest 100-procentowym zawodnikiem i sportowcem.

Przed Mamedem 44 walka w karierze, którą rozpoczął w 2004 roku. Dotychczas wygrał 35 razy, w tym 15 przez nokaut i 16 przez poddanie. Na ten moment zawodnik nie wie, kiedy wróci do klatki KSW. W wywiadzie zaznaczył, że planowane są dwie kolejne gale, jednak w żadnej z kart nie został uwzględniony.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO