poniedziałek, 20 września, 2021
Strona głównaThe WarMirosław Okniński o piątkowej gali The War i walkach 3vs3. "Ja bym...

Mirosław Okniński o piątkowej gali The War i walkach 3vs3. „Ja bym wyszkolił tych ludzi. Mam w tym doświadczenie”

Już w ten piątek o godzinie 19:00 rozpocznie się gala THE WAR. Czegoś takiego jeszcze w Polsce nie było, ponieważ w trakcie wydarzenia odbędą się dwa turnieje walk na gołe pięści. Pierwszy z nich to pojedynki 3 na 3 – w formule bokserskiej + łokcie, starcia będą bez limitu czasowego (stawką jest 150 tys. zł). Drugi to ośmioosobowy turniej walk na gołe pięści w formule MMA, również bez limitu czasowego. Dla zwycięzcy przygotowano nagrodę w wysokości 50 tys. złotych.

THE WAR KTO ZAWALCZY NA TURNIEJU?

W turniej zaangażowanych jest bardzo wiele osób ze środowiska sportowego i nie tylko. Wiemy dobrze, że walki na gołe pięści zrzeszają przede wszystkim osoby z ulicy, które chcą się wybić i być może powalczyć o wyższy tytuły i kontrakty z największymi organizacjami. W THE WAR zobaczymy jednych i drugich. Już teraz jako faworytów wskazuje się Adama „VIKINGA” Biegańskiego, który w przeszłości walczył dla takich organizacji jak Babilon MMA, Armia Fight Night, PLMMA, czy Michała „KOMANDOS” Więcławskiego – brata bliźniaka zwycięzcy trzeciej edycji WOTORE.

W rolę komentatorów i ekspertów THE WAR wcieli się m.in. Marcin Różalski, Tomasz Sarara, Marcin Wrzosek, czy też Zbigniew Rybak, który wraz z chuliganami Arki Gdynia tworzył w latach 90. najsilniejszą bojówkę w Polsce.

THE WAR, CZYLI TZW. „LEGALNE USTAWKI”

Na temat organizacji Denisa „BAD BOYA” Załęckiego wypowiedział się w ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl trener Mirosław Okniński.

MIROSŁAW OKNIŃSKI O THE WAR – WALKI NA GOŁE PIĘŚCI

Trener m.in. Szymona Kołeckiego, Michała Oleksiejczuka, czy Michała Pasternaka, który również ma doświadczenie w walkach na gołe pięści skomentował pomysł na konfrontację 3 na 3 w następujących słowach – „Nie chce oceniać, czy to pomoże czy nie pomoże MMA. Na pewno 3 na 3 w klatce pod okiem sędziów jest lepsze, niż 20 na 20 z pałami i nożami w lesie. Więc to może jest na zasadzie ucywilizowania ustawek. Nie chce tego oceniać, nie mówię, że to jest złe, czy to jest dobre. Ja robię MMA 1 na 1.”

Sędzią głównym THE WAR będzie Michał Wlazło.

Okniński został zapytany co by zrobił, gdyby zgłosiła się do niego drużyna złożona z 3 zawodników, którzy chcieliby uzyskać plan na taką walkę. – „Ja bym wyszkolił tych ludzi, żeby wygrali i roznieśliby w pył tych 3. Mam w tym doświadczenie.”

The War – walki 3vs3 tylko w PPV

Transmisja z gali odbędzie się 11 czerwca – w piątek. Pojedynki będzie można obejrzeć tylko po wykupieniu płatnej transmisji PPV. Zaleca się wykupienie wcześniejszego dostępu.

Szczegóły transmisji:

Godzina: 19:00
Data: 11.06.2021 / piątek
Cena za PPV: 29,90 zł

Wykup dostęp -> tutaj

- Advertisement -
0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie

Najnowsze

Borys Mańkowski o potencjalnej ofercie z UFC: "Musiałbym dostać dobre siano. Nie dostałbym nawet połowy tego, co teraz..."

Borys Mańkowski o potencjalnej ofercie z UFC: „Teraz musiałbym dostać dobre...

0
Były mistrz KSW wypowiedział się w kwestii potencjalnej oferty UFC. Zawodnik nie ma wątpliwości, że na starcie zarobiłby znacznie mniejsze pieniądze niż teraz.
0
Co o tym myślisz? skomentuj!x
()
x