Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Denis “Bad Boy” Załęcki o piątkowej gali The War – “Do klatki wejdą tylko ludzie, którzy nie znają strachu”

The War
The War – Marcin Różalski i Denis Załęcki
Opublikowane 8 czerwca 2021, 13:22
przez FW
0
0
Brak komentarzy

Już w piątek o godzinie 19:00 będziemy świadkami premierowej gali THE WAR. Organizacja Denisa “BAD BOYA” Załęckiego, znanego z walk na GROMDZIE, czy WOTORE rusza z przytupem i na jednym wydarzeniu zobaczymy aż dwa turnieje walk na gołe pięści. Pierwszy z nich to starcia w formule 3 na 3, drugi to ośmioosobowy turniej 1 na 1!

W projekt zaangażowanych jest wiele osób ze środowiska sportowego i nie tylko. W rolę komentatorów wcieli się Tomasz Sarara, Marcin Różalski, czy Zbigniew Rybak!

Gwarantuję, że 99 procent ludzi nigdy nie będzie miało szansy zobaczyć ani przeżyć czegoś takiego. To będą prawdziwe brutalne i widowiskowe walki uliczne, inne niż wszystko co znacie. Do klatki wejdą tylko ludzie, którzy nie znają strachu – mówi organizator i pomysłodawca THE WAR, Denis Załęcki.

– Będzie brutalnie, będzie krwawo. Nie zobaczycie tego nigdzie poza galą THE WAR. Zapraszam was do świata, o którego istnieniu nie mieliście pojęcia!

Transmisja z gali odbędzie się 11 czerwca – w piątek. Pojedynki będzie można obejrzeć tylko po wykupieniu płatnej transmisji PPV. Zaleca się wykupienie wcześniejszego dostępu.

KTO ZAWALCZY NA THE WAR?

Szczegóły transmisji:

Godzina: 19:00
Data: 11.06.2021 / piątek
Cena za PPV: 29,90 zł

Wykup dostęp -> tutaj

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments