poniedziałek, 20 września, 2021
Strona głównaMMAMarcin Najman rapuje! Teledyskiem zachęca do kupienia PPV: "Wjeżdża gala numer 2...

Marcin Najman rapuje! Teledyskiem zachęca do kupienia PPV: „Wjeżdża gala numer 2 – wielki hit!” [WIDEO]

Marcin Najman wpadł na pomysł, aby teledyskiem zareklamować drugą edycję gali MMA VIP. Tego, że El Testosteron zacznie rapować, chyba nikt się nie spodziewał.

Wspomniane wydarzenie odbędzie się już 18 czerwca, czyli w kolejny piątek. Głównym starciem wieczoru będzie pojedynek pomiędzy Szymonem Taxi Złotówą, który na pierwszej gali pokonał Marcina Najmana, a debiutantem Szymonem Komandosem znanym jako „Król Syntholu”.

W co-main evencie zobaczymy pojedynek Krystiana Pudzianowskiego z Tomaszem Chicem. Dla obu zawodników jest to debiut w organizacji Najmana. Brat Pudziana ma już doświadczenie w sportach walki, natomiast jego rywal wejdzie do klatki po raz pierwszy.

Na gali MMA-VIP 2 dojdzie także do igrzysk rozkminiaczy, czyli pojedynku pomiędzy Andrzejem Żuromem Żuromskim, a Antykonfidentem. Zwycięzca tego zestawienia ma zostać okrzyknięty „największym rozkminiaczem w Polsce”.

Dla drugiego z zawodników będzie to całkowity debiut na takim wydarzeniu. Żurom swój pierwszy występ zaliczył na gali PunchDown 4. W main evencie zmierzył się na liście z Bonusem BGC i wygrał po mocno kontrowersyjnej decyzji sędziów.

Tak prezentuje się cała karta walk gali MMA-VIP 2:

Walka wieczoru:

Szymon „Król Syntholu” Komandos vs Szymon „Taxi Złotówa” Wrzesień

Co-main event:

Krystian Pudzianowski vs Tomasz Chic

Pozostałe walki:

Andrzej „Żurom” Żuromski vs Rafał „Antykonfident” Podejma

Nikodem „Nikoś” Zatowka vs Tomasz „Fit Dzik” Łomnicki

Edward Mazur vs Polska Kamil Wieczorek

Adam Okniński vs Kacper Miklasz

Mateusz „Rolnik Zabijacz” Kisiel vs Adrian Cios

Alan „Psychotrop” Gruchała vs Ryszard „Szczena” Dąbrowski Kamil Zieliński

Oliwier „Detailer” Gajewski vs Sebastian Tronina

MARCIN NAJMAN RAPUJE W UTWORZE „WJAZD MMA-VIP 2”

Najman, aby podbić sprzedaż PPV, postanowił zaprezentować swoje umiejętności wokalne i nagrał teledysk, który wrzucił na serwis YouTube. Od wczoraj „Wjazd MMA-VIP 2” odtworzono blisko 60 tysięcy razy.

W teledysku znalazły się urywki z pierwszej gali MMA-VIP, tańczące kobiety, czy też rapujący El Testosteron, który trzyma w rękach karabinek AK-47.

YouTube video

Źródło: YouTube

- Advertisement -
0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie

Najnowsze

Borys Mańkowski o potencjalnej ofercie z UFC: "Musiałbym dostać dobre siano. Nie dostałbym nawet połowy tego, co teraz..."

Borys Mańkowski o potencjalnej ofercie z UFC: „Teraz musiałbym dostać dobre...

0
Były mistrz KSW wypowiedział się w kwestii potencjalnej oferty UFC. Zawodnik nie ma wątpliwości, że na starcie zarobiłby znacznie mniejsze pieniądze niż teraz.
0
Co o tym myślisz? skomentuj!x
()
x