Niedziela, 19 Maja, 2024

(VIDEO) “Komandos” o walkach na gołe pięści: “W 3-4 miesiące pobiłem 60 osób. A nie biłem pojedynczo, tylko po kilku”

THE WAR
Opublikowane 8 czerwca 2021, 10:05
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

11 czerwca w najbliższy piątek startuje nowy projekt The War – walki na gołe pięści. Zobaczymy to nie tylko zwykły turniej 1 vs 1, ale także brutalne pojedynki 3 na 3!

W walce o 150 tysięcy złotych zmierzą się cztery ekipy – ELANA & STAL, GÓRNIK WAŁBRZYCH, WISŁOKA DĘBICA oraz SITHOWIE. Natomiast jeśli chodzi o tradycyjne pojedynki, zawalczy w nich 8 zawodników, a w czwartek zostaną wylosowane pary turniejowe. Do zwycięzcy finału trafi 50 tysięcy złotych.

GDZIE I KIEDY OGLĄDAĆ THE WAR W PPV?

Pojedynki będą krwawe i brutalne, a fighterzy będą bić się do upadłego. W odróżnieniu od innych organizacji tutaj rywale toczą tylko jedną rundę, która nie ma limitu czasowego. Jeśli chcesz zwyciężyć, musisz znokautować albo poddać swojego rywala. Nie obowiązują także żadne kategorie wagowe.

KTO WALCZY?

W turnieju o 50 tysięcy złotych weźmie udział fighter mający spore doświadczenie w walkach ulicznych na gołe pięści. “Komandos” jest bratem bliźniakiem zwycięzcy trzeciej edycji WOTORE i przyznał, że jeśli chodzi o walkę, czuje się dobrze jedynie w starciach ulicznych, odpadają sporty, które ograniczają zawodnika. Dlatego projekt The War jest dla niego idealnym miejscem.

Kiedyś, jak biegałem w jednym klubie u nas w mieście, no to tak w 3-4 miesiące 60 osób pobiłem. A nie biłem pojedynczo, tylko po kilku. Takie fajne akcje miałem, po 5-6 na mnie i zawsze wygrywałem – wspomina zawodnik.

GDZIE I KIEDY OGLĄDAĆ THE WAR?

Gala odbędzie się w Toruniu, a bilety na to wydarzenie można nabyć tylko u organizatorów. Dostęp do eventu The War można uzyskać jedynie po wykupieniu płatnej subskrypcji PPV.

Cena za dostęp: 29,90 zł

DOSTĘP DO GALI -> TUTAJ

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments