Środa, 22 Maja, 2024

(VIDEO) Zawodnik The War wspomina historie z toruńskich bramek – “Maczeta w rękę poszła. Ręka prawie ucięta, krwi pełno. U nas jest klimat”

(VIDEO) Zawodnik The War wspomina historie z toruńskich bramek - "Maczeta w rękę poszła. Ręka prawie ucięta, krwi pełno. U nas jest klimat"
Fot. YouTube
Opublikowane 8 czerwca 2021, 10:44
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Już ostatnie dni dzielą nas od krwawego show, jakim będzie projekt The War, który bez wątpienia dostarczy kibicom odpowiednich emocji. Gala na gołe pięści oferuje nam aż dwa brutalne turnieje. Zobaczymy nie tylko starcia jeden na jednego.

GDZIE OGLĄDAĆ THE WAR – WALKI NA GOŁE PIĘŚCI?

CZYM JEST THE WAR?

Poza tradycyjnym turniejem, w którym do ringu wchodzi dwóch zawodników, odbędą się również walki ekip, które składają się z trzech fighterów. Zawodnicy będą walczyć bez limitu czasowego tak długo, aż znokautują swojego przeciwnika, lub go poddadzą.

Nie obowiązują także żadne limity wagowe, a fighterzy mogą zadawać ciosy pięściami oraz łokciami. W akcji zobaczymy ludzi, którzy na ulicy stoczyli wiele pojedynków, nie boją się krwawych starć i nie kalkulują. Dla zwycięzcy turnieju 1 vs 1 czeka nagroda w wysokości 50 tysięcy złotych. Natomiast do jednej z 4 drużyn trafi 150 tysięcy.

KTO ZAWALCZY?

W tradycyjnym turnieju udział weźmie 8 fighterów. Nie są to przypadkowe osoby. Za każdym z nich przemawia doświadczenie zdobyte na ulicy i w ten sam sposób wypracowany charakter. Jednym z uczestników The War jest 24-letni Arek, który obstawiał bramki w toruńskich klubach.

Najtrudniejszą sytuację miałem, jak stałem w środku tygodnia sam. No i przyszło trzech – Gruzini. To są mocne chłopy, są drobni, ale są bardzo hardzi. No i dziewczyny zaczepiali, to była już sama końcówka bramki. No i zaczepiali te dziewczyny, mówię, żeby już dali sobie spokój i ten jeden tak się sadził. Ja mówię: “Weź brata, zachowujcie się”. A on: “A co ty kur*o będziesz nam mówił?”. No i zaczęliśmy… – Całą wypowiedź zawodnika The War znajdziesz na poniższym nagraniu.

24-latek wspomniał także o historii z maczetą, kiedy jeden z jego kolegów o mało nie stracił ręki – U nas jest klimat. Fajnie, że takie coś mnie spotkało, bo nabyłem charakteru.

GDZIE I KIEDY OGLĄDAĆ?

Transmisja z gali odbędzie się 11 czerwca – w piątek. Pojedynki będzie można obejrzeć tylko po wykupieniu płatnej transmisji PPV. Zaleca się wykupienie wcześniejszego dostępu.

Szczegóły transmisji:

Godzina: 19:00
Data: 11.06.2021 / piątek
Cena za PPV: 29,90 zł

Wykup dostęp -> tutaj

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments