Niedziela, 19 Maja, 2024

Don Kasjo o starciu Mayweather vs Paul: “Dziwię się, że nie szedł na półdystans. Dużo lepiej bym poprowadził walkę”

Don Kasjo o starciu Mayweather vs Paul: "Dziwię się, że nie szedł na półdystans. Dużo lepiej bym poprowadził walkę"
Fot. YouTube/ Instagram
Opublikowane 9 czerwca 2021, 10:14
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Gwiazdor największej polskiej organizacji freak fight skomentował głośny pojedynek pomiędzy Loganem Paulem a legendarnym Floydem Mayweatherem.

Do pojedynku doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek. W main evencie gali, która odbyła się w Miami, na ring powrócił jeden z najlepszych pięściarzy w historii. Walka była pokazowa i nie wliczała się do oficjalnego rekordu. Sędziowie jej nie punktowali, a żeby wygrać, trzeba było znokautować rywala.

Zawodnicy za pojedynek zarobili ogromne pieniądze, a Mayweather przyznał, że to jak legalny napad na bank, gdyż jego rywal nie stanowi żadnego zagrożenia. Pięściarz miał rację, Paul trafił zaledwie kilkanaście ciosów, które nie zrobiły wrażenia na Floydzie. Mayweather dał przeciwnikowi prawdziwą szkołę boksu, jednak nie posłał go na deski.

W końcowych rundach widzieliśmy, jak Logan Paul jedynie próbuje przetrwać do ostatniego gongu. Nie był w stanie wykorzystać swojej przewagi warunków fizycznych. Poza tym, że był sporo wyższy, to ważył 16 kilogramów więcej.

DON KASJO O WALCE Z FLOYDEM MAYWEATHEREM

Po walce pojawił się komentarz zawodnika FAME MMA, który twierdzi, że poradziłby sobie znacznie lepiej. Przypomnijmy, Kasjusz Życiński w jednym z wywiadów stwierdził nawet, że byłby w stanie pokonać legendę boksu – Jakby było 12 rund, no to idąc cały czas, on by tymi ciosami może na punkty wygrywał, ale w końcu bym go ustrzelił. Byłby szybszy i wiadomo, to jest Floyd Mayweather mistrz obrony, ale wydaje mi się, że jakby było 12 rund, to bym go chwycił i zajechał w narożniku. Tak mi się wydaje, bo udaje mi się złapać w końcu chłopaków w klubie, a oni są mistrzami polski. Pozdrawiam całe Sako Gdańsk. Nie dałby rady cały czas uciekać, a jego ciosy raczej nie zrobiłyby na mnie wrażenia.

Natomiast po pojedynku przyznał – Ciężko ocenić Logana formę. Wiecie, tu jest przewaga duża kilogramów. Pojęcie ma o boksowaniu, bo jakby nie miał, to Mayweather szybko by go skończył. Chociaż dziwię się, że Logan nie szedł na półdystans, tylko Mayweather szedł. Wydaje mi się, że bym dużo lepiej poprowadził tę walkę niż Logan.

Życiński jeszcze bardziej pewny siebie był, jeśli chodzi o ostatni pojedynek na FAME MMA 10. Zapowiadał, że będzie katował Normana Parke przez 5 rund. Pojedynek odbył się w boksie, w którym Don Kasjo ma spore doświadczenie, jednak nie był w stanie pokonać byłego zawodnika UFC.

Źródło: mma.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments