Marcin Różalski przed galą The War! „3 na 3, można fantastycznie to sobie rozegrać. Jest to kierowane do ekip kibicowskich, ale nie ma problemu, aby…”

0
Marcin Różalski przed galą The War!
fot. THE WAR - Denis Załęcki, Marcin Różalski

Już w ten piątek tj. 11 czerwca 2021 roku odbędzie się pierwsza gala „The War – walki na gołe pięści”. Nie będą to standardowe pojedynki, ponieważ w klatce zobaczymy starcia… 3 na 3! Wydarzenie od razu przypadło fanom sportów walki do gustu, a w komentarzach pojawiły się wzmianki o tym, że będzie to polski „Team Fighting Championship”, które biło przecież rekordy oglądalności.

THE WAR GDZIE OGLĄDAĆ WALKI NA GOŁE PIĘŚCI

Kilka lat temu zorganizowano galę TFC, gdzie w ringu oglądaliśmy walki w formule MMA, w rękawicach, jednak 5 na 5. Projekt ten cieszył się ogromnym zainteresowaniem, a wideo z walk mają po kilkadziesiąt milionów wyświetleń. W turnieju brały udział m.in. takie ekipy jak Lech Poznań, czy Ruch Chorzów.

Mówi się o tym, że The War może przebić TFC. Wszystko za sprawą formuły walk na gołe pięści i samej stójki – boks + łokcie. Możemy spodziewać się krwawej i brutalnej bitki.

Projekt wspiera m.in. legenda ruchu kibicowskiego lat 90’tych – Zbigniew Rybak, Marcin „Polish Zombie” Wrzosek, czy Marcin „Różal” Różalski, który ma już za sobą debiut w organizacji Genesis.

„Tutaj można spojrzeć w 2 aspektach. Jest to kierowane do ekip kibicowskich, ale nie ma problemu, aby w taką ekipę połączyło się trzech mega sportowców – strikerów, bądź pięściarzy. To jest takie wyzwanie, niektórzy o wiele lepiej czują się w walkach grupowych. Jeżeli będzie grupa, którzy fajnie opracują taktykę to mogą w bardzo szybki, prosty sposób te walki wygrywać. Dobrze zgrana taktyka, może przynieść fajny efekt. To miejsce dla ekip chuligańskich, ale i dla sportowców, jeśli dobrą ekipę sobie złożą.” – zaznaczył Różal na pierwszej konferencji przed galą.

„Ta pierwsza gala będzie wydarzeniem, które każdy będzie bacznie obserwował. Jeśli wszystko zagra, nie będzie potknięć i będzie kolejna edycja to zrobi to bardzo dużą robotę. Warunki finansowe jakie prezentuje federacja są bardzo godziwe. Trzech na trzech, można fantastycznie to sobie rozegrać.” – dodał.

Szczegóły transmisji:

Godzina: 19:00
Data: 11.06.2021 / piątek
Cena za PPV: 29,90 zł

Wykup dostęp -> tutaj

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie