piątek, 25 czerwca, 2021
Strona głównaMMASzalony sparing Szczeny przed walką z Psychotropem na MMA VIP 2

Szalony sparing Szczeny przed walką z Psychotropem na MMA VIP 2 [WIDEO]

Druga edycja MMA VIP odbędzie się już 18 czerwca, czyli w kolejny piątek. Na gali zobaczymy praktycznie same freak-fighty. Wielu zawodników po raz pierwszy w życiu wejdzie do klatki.

Głównym starciem wieczoru będzie pojedynek pomiędzy Szymonem Taxi Złotówą, który na pierwszej gali pokonał Marcina Najmana, a debiutantem Szymonem Komandosem znanym jako „Król Syntholu”. Natomiast w co-main evencie zawalczy Brat Pudziana z Tomaszem Chicem.

Na gali zobaczymy także igrzyszka rozkminiaczy, czyli pojedynek o tytuł największego rozkminiacza w Polsce. W tym starciu Andrzej Żurom Żuromski zmierzy się Antykonfidentem. Pomiędzy zawodnikami w ostatnim czasie wywiązał się konflikt, który zostanie rozwiązany w klatce.

Na MMA VIP 2 zadebiutuje m.in. Szczena, czyli Ryszard Dąbrowski. Zawodnik znany z programu „Chłopaki do wzięcia” zmierzy się z Psychotropem. Na konferencji prasowej doszło pomiędzy zawodnikami do konfrontacji. Zawodnicy rzucili się na siebie i musieli zostać rozdzieleni przez ochronę.

Szczena mocno trenuje przed swoim debiutem, bo ma już plany na kolejne pojedynki w klatce. Myśli m.in. o starciu z Mariuszem Pudzianowskim – Powiem tak, jeśli tę pierwszą walkę wygram i pójdzie zajebi***e, po prostu będzie siano, aby dalej ćwiczyć. Jak połapie się trochę, to później może z Krystianem, może z jego bratem? – powiedział w wywiadzie dla portalu MMA-bądź na bieżąco.

Z Mariuszem wiadomo, jakbym teraz wyszedł, to by mnie zabił, ale jak się może potrenuje, poćwiczy, kto to wie? Zobaczymy w przyszłości. Co tu planować, to samo wyjdzie. Będę się w tym czuł dobrze… Zabić mnie nie zabije, tylko można liczyć się z tym, że może stać się jakaś krzywda. Są od tego lekarze, oni raczej leczą – dodał.

Źródło: Facebook

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie

Najnowsze

Szymon Kołecki szczerze o kolejnym rywalu: "Poziom tego zawodnika na pewno nie będzie wyższy niż Martina Zawady"

To z nim zawalczy Szymon Kołecki? Kibice nie będą zadowoleni!

0
Czy właśnie poznaliśmy nazwisko zawodnika, z którym na KSW 62 zawalczy Szymon Kołecki? Jeśli tak, dla zawodnika Akademii Sportów Walki Wilanów będzie to duży krok w tył.
0
Co o tym myślisz? skomentuj!x
()
x