niedziela, 2 października, 2022
Strona głównaThe War(VIDEO) Elana & Stal po gali The War: "Zapraszamy najlepsze ekipy z...

(VIDEO) Elana & Stal po gali The War: „Zapraszamy najlepsze ekipy z całej Polski. Dostaną srogi wpier**l w max minutę”

W miniony piątek odbyła się pierwsza edycja gali The War. Jednego wieczoru zobaczyliśmy aż dwa turnieje na gołe pięści, jednak tylko w przypadku formy 1vs1 udało się wyłonić ostatecznego zwycięzcę.

Adam Viking Biegański pierwszą walkę wygrał przez TKO, następnie w półfinale poddał rywala duszeniem. Podobnie było w ostatnim pojedynku, w którym to zmierzył się z Sergiuszem Zającem. Do zawodnika, który ma za sobą doświadczenie sportowe, trafiła nagroda w wysokości 50 tysięcy złotych.

W przypadku turnieju 3vs3 widzieliśmy błyskawiczne pojedynki. Górnik Wałbrzych rozbił Wisłokę Dębica w niecałą minutę, a następnie Elana & Stal w zaledwie kilkadziesiąt sekund zmiażdżyła Sithów, którzy praktycznie nie stanowili żadnego zagrożenia.

Do finału jednak nie doszło, gdyż zawodnicy Górnika Wałbrzych odnieśli poważne kontuzje i trafili do szpitala. Elana & Stal zdecydowała, że nie przyjmie nagrody w postaci 150 tysięcy złotych, a finał zostanie przeniesiony na kolejną edycję The War.

ELANA & STAL PO GALI THE WAR

Denis „BAD BOY” Załęcki, który tworzy Elana & Stal wraz z Damianem „MAŁYM” Burym i Patrykiem Chacią po gali przyznał, że nie ma w Polsce ekipy, której nie byliby w stanie pokonać – Bez kontuzji, także każda ekipa niech się spodziewa, że dłużej niż minutę nie wytrzymają. Także zapraszamy najlepsze ekipy z całej Polski. Dostaną srogi wpierdol i to max w minutę.

Organizator oświadczył także, że jeśli ich rywale nie dojdą do siebie, na kolejnej gali zobaczymy pojedynek z Wisłoka Dębica, jednak tym razem w jeszcze większych ekipach.

YouTube video
YouTube video

Źródło: YouTube

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Tylko dzisiaj specjalna oferta PPV na galę The War 4! Już...

0
8 października wraca najbardziej bezkompromisowa i uliczna gala w historii polskich sportów walki - The War. W klatce zobaczymy zarówno turniejowych zabijaków, jak i będącą wyróżnikiem tej organizacji walkę 3x3 - a także doskonale dobrane superfighty.