niedziela, 25 lipca, 2021
Strona głównaThe War(VIDEO) Marcin Wrzosek o walkach 3vs3: "Nie zdążyłem objąć wzrokiem, co się...

(VIDEO) Marcin Wrzosek o walkach 3vs3: „Nie zdążyłem objąć wzrokiem, co się dzieje. Naprawdę był chaos, ale myślę, że tego oczekiwali widzowie”

Za nami pierwsza edycja gali The War, na której pojawiły się takie osoby ze świata sportów walki jak obecny zawodnik KSW Marcin Wrzosek oraz przygotowujący się do debiutu w MMA Tomasz Sarara.

Jeśli chodzi o turniej 3vs3, walki przebiegały błyskawicznie. Widzieliśmy duży chaos, z którym nawet komentatorzy nie mogli sobie poradzić. Zawodnicy od razu rzucili się na siebie z pięściami. Pierwsza walka otwierająca galę trwała niecałą minutę, a Wisłoka Dębica została rozbita przez Górnik Wałbrzych.

Druga walka 3vs3 zakończyła się w nieco ponad 20 sekund. Elana & Stal dosłownie zmiażdżyła drużynę Sithów. Niestety nie zobaczyliśmy finałowej walki, gdyż zawodnicy Górnika Wałbrzych odnieśli kontuzje i trafili do szpitala. Pojedynek został przełożony na kolejną galę.

Po zakończonym wydarzeniu Marcin Wrzosek przyznał, że jeśli chodzi o walki 3vs3, dostał to, czego oczekiwał, był duży chaos, a na to właśnie liczyli kibice.

Bardzo fajnie się to oglądało. Był bardzo duży chaos. Nie zdążyłem objąć wzrokiem, co się dzieje. Z jednej strony bije jeden, drugi bije innego, trzeci podlatuje i uderza… Naprawdę był chaos, ale myślę, że tego oczekiwali widzowie tej gali. Ja byłem zadowolony – przyznał zawodnik KSW.

YouTube video
YouTube video

Źródło: YouTube

- Advertisement -
0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie

Najnowsze

Norman Parke zapowiada wielką walkę w FAME MMA! Były zawodnik UFC...

0
Norman Parke za pośrednictwem Instagrama zapowiedział kolejną "wielką" walkę. Były zawodnik UFC pozostanie na dłużej w organizacji FAME MMA.
0
Co o tym myślisz? skomentuj!x
()
x