niedziela, 2 października, 2022
Strona głównaThe War(VIDEO) Marcin Wrzosek o walkach 3vs3: "Nie zdążyłem objąć wzrokiem, co się...

(VIDEO) Marcin Wrzosek o walkach 3vs3: „Nie zdążyłem objąć wzrokiem, co się dzieje. Naprawdę był chaos, ale myślę, że tego oczekiwali widzowie”

Za nami pierwsza edycja gali The War, na której pojawiły się takie osoby ze świata sportów walki jak obecny zawodnik KSW Marcin Wrzosek oraz przygotowujący się do debiutu w MMA Tomasz Sarara.

Jeśli chodzi o turniej 3vs3, walki przebiegały błyskawicznie. Widzieliśmy duży chaos, z którym nawet komentatorzy nie mogli sobie poradzić. Zawodnicy od razu rzucili się na siebie z pięściami. Pierwsza walka otwierająca galę trwała niecałą minutę, a Wisłoka Dębica została rozbita przez Górnik Wałbrzych.

Druga walka 3vs3 zakończyła się w nieco ponad 20 sekund. Elana & Stal dosłownie zmiażdżyła drużynę Sithów. Niestety nie zobaczyliśmy finałowej walki, gdyż zawodnicy Górnika Wałbrzych odnieśli kontuzje i trafili do szpitala. Pojedynek został przełożony na kolejną galę.

Po zakończonym wydarzeniu Marcin Wrzosek przyznał, że jeśli chodzi o walki 3vs3, dostał to, czego oczekiwał, był duży chaos, a na to właśnie liczyli kibice.

Bardzo fajnie się to oglądało. Był bardzo duży chaos. Nie zdążyłem objąć wzrokiem, co się dzieje. Z jednej strony bije jeden, drugi bije innego, trzeci podlatuje i uderza… Naprawdę był chaos, ale myślę, że tego oczekiwali widzowie tej gali. Ja byłem zadowolony – przyznał zawodnik KSW.

YouTube video
YouTube video

Źródło: YouTube

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Tylko dzisiaj specjalna oferta PPV na galę The War 4! Już...

0
8 października wraca najbardziej bezkompromisowa i uliczna gala w historii polskich sportów walki - The War. W klatce zobaczymy zarówno turniejowych zabijaków, jak i będącą wyróżnikiem tej organizacji walkę 3x3 - a także doskonale dobrane superfighty.