czwartek, 21 października, 2021
Strona głównaWalki na gołe pięści(VIDEO) Zbigniew Rybak o kibicach Arki Gdynia: "Oprócz treningów i tego, że...

(VIDEO) Zbigniew Rybak o kibicach Arki Gdynia: „Oprócz treningów i tego, że tworzą rodzinę, powinni znać 2-3 zawodników, ja znałem 7”

Zbigniew Rybak to legenda w środowisku chuliganów. W latach 90. stał na czele bojówki Arki Gdynia, która była jedną z najmocniejszych ekip w Polsce.

Przy okazji gali The War mogliśmy porozmawiać z Rybakiem, który komentował turnieje na gołe pięści. W wywiadzie przyznał, że aktualnie chuligani mocno różnią się od tych, którzy brali udział w ustawkach kilkanaście lat temu. Wcześniej nikt nie kalkulował, a teraz wygląda to całkiem inaczej.

Rybak ma na swoim koncie m.in. ustawki 300 vs 300, wspomina także, jak w 20 wyszedł na grupę, która liczyła 200 osób. Kilka lat temu doszło także do konfrontacji z młodą ekipą Arki Gdynia. Został zaatakowany przez 9 osób. Mimo że był sam, to stawił czoła napastnikom, którzy jak sam przyznał w jednym z wywiadów:

Podnieśli na mnie rękę młodzi kibice Arki. Tam była sytuacja sporna, mogli przyjść, mogliśmy porozmawiać, mogliśmy to wyjaśnić i załatwić normalnie bez żadnego szarpania się. Wyszło, jak wyszło, to, że oni się ośmieszyli, to chyba każdy widział.

Jak zdradził w ostatniej rozmowie, od jakiegoś czasu utrzymuje kontakty z kibicami Arki Gdynia. Rybak uważa jednak, że poza wspólnymi treningami, chuligani, chociaż w najmniejszym stopniu powinni interesować się samym sportem i znać przynajmniej kilku zawodników.

Do niedawna nie miałem kontaktu z kibicami Arki. Od niedawna ten kontakt mam. Myślę, że to są bardzo fajne, odważne chłopaki, dla których to jest pasja. Myślę, że, to kibicowanie też powinno być. Powinni, chociaż delikatnie interesować się klubem, żeby znać z dwóch albo trzech zawodników. Za moich czasów ja znałem siedmiu.

YouTube video
- Advertisement -
0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie

Najnowsze

Pudzianowski zawalczy z Mamedem na Stadionie Narodowym !? "Karty mamy wyłożone na stół. Mamed jest u schyłku kariery, ja również..."

Pudzianowski zawalczy z Mamedem na Stadionie Narodowym !? „Karty mamy wyłożone...

0
W ostatnim czasie coraz więcej mówi się o potencjalnym zestawieniu Mamed Khalidova z Mariuszem Pudzianowskim. O taką walką w jednym z wywiadów został zapytany były strongman.
0
Co o tym myślisz? skomentuj!x
()
x