czwartek, 21 października, 2021
Strona głównaWalki na gołe pięści(VIDEO) Zbigniew Rybak do dziennikarza: "Ja bym się nie chciał z tobą...

(VIDEO) Zbigniew Rybak do dziennikarza: „Ja bym się nie chciał z tobą bić, bo…”

Przy okazji pierwszej edycji gali The War, czyli brutalnych walk na gołe pięści mieliśmy okazję przeprowadzić rozmowę z legendą ruchu kibicowskiego Zbigniewem Rybakiem.

Chuligan Arki Gdynia pojawił się na wydarzeniu w roli gościa. Jako osoba, która ma ogromne doświadczenie w ustawkach i walkach na gołe pięści, komentował oba turnieje – 1vs1 oraz 3vs3. Przyznał również, że chce również wyjaśnić kilka spraw, które mu się nie podobają.

Zaznaczył, że w środowisku chuligańskim osoby, które umawiają się na walkę/ustawkę, dogadują wszystko i ostatecznie nie wychodzą do starcia, powinny być dyskredytowane – Jak się coś komuś mówi, to trzeba dotrzymywać słowa. Jeżeli ktoś się umawia i mówi, że chce podjąć rękawice, a ktoś tych rękawic nie podejmuje, to jest nieładnie.

Z taką sytuacją kilkukrotnie spotkali się kibice Arki Gdynia – W ciągu roku rękawica trzy razy została rzucona, wszystko zostało dogadane, ustalone i nie została podniesiona.

Rybak uważa, że to wszystko przez mentalność młodych ludzi, którzy szukają wymówek i podejmują tylko łatwiejsze walki – Jak jest 5 na 1 albo 6 na 2, to z chęcią się biją, ale jak jest 7 na 5 albo 5 na 5 to w tym momencie niekoniecznie. Wtedy szukają historii, że ten czujnik to nie jest czujnik do gazu, albo dymu, tylko że ten czujnik to kamera.

Także, ja bym się nie chciał z tobą bić, bo jesteśmy na kamerach, to jak się będziemy bili? – dodał sarkastycznie.

CAŁY WYWIAD ZE ZBIGNIEWEM RYBAKIEM ZNAJDZIESZ PONIŻEJ:

YouTube video
- Advertisement -
0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie

Najnowsze

Brat Tysona Fury’ego zawalczy z Jakem Paulem! Ciąży na nim ogromna...

0
Brat mistrza świata WBC w kategorii ciężkiej stanie do walki z celebrytą, który na swoim koncie ma kilka pojedynków bokserskich, jednak nigdy nie walczył z zawodowcem.
0
Co o tym myślisz? skomentuj!x
()
x