poniedziałek, 16 maja, 2022
Strona głównaMMAAntykonfident udusił cięższego o 40 kg Żuroma! Żuromski przez długi czas nie...

Antykonfident udusił cięższego o 40 kg Żuroma! Żuromski przez długi czas nie mógł się podnieść [WIDEO]

Za nami gala MMA-VIP 2, na której w walce wieczoru zobaczyliśmy tak zwane „Igrzyska rozkminiaczy”, czyli starcie o największego internetowego rozkminiacza w Polsce.

Początkowo main eventem miała być walka Króla Sytholu ze znanym już Taxi Złotówą, jednak pierwszy z zawodników został zatrzymany przez policję i wciąż przebywa w odosobnieniu. Na karcie doszło do sporych zmian, nie tylko w zestawieniach, ale także pod względem kolejności pojedynków.

W tym starciu w klatce Andrzej Żurom Żuromski zmierzył się z Rafałem Antykonfidentem Podejmą. Zwodnicy, mimo że początkowo byli w dobrych relacjach, to na kilka tygodni przed walką wybuchł pomiędzy nimi konflikt. Przed rozpoczęciem starcia nie podali sobie ręki. Dopiero w drugiej rundzie i po zakończeniu walki. Podejma przyznał, że zrobił to jedynie ze względów sportowych.

ANTYKONFIDENT PODDAŁ ŻUROMA NA MMA-VIP 2

Żurom był znacznie wyższy i ważył blisko ponad 40 kilogramów, jednak to niewiele mu pomogło. Andrzej był też o wiele silniejszy, w drugiej rundzie widzieliśmy, jak bez problemu kopnięciem zrzucił z siebie rywala, który próbował przejąć kontrolę w parterze.

Jak zauważyli komentatorzy, wyglądało to, jak walka Dawida z Goliatem. Kluczowym elementem okazało się doświadczenie Antykonfidenta. Zawodnik trenujący w Ankos MMA ma bowiem za sobą amatorskie pojedynki w ALMMA.

Podejma trafiał częściej, nie miał też problemu z tym, żeby podnieść i obalić swojego rywala, jednak jego ciosy nie robiły większego wrażenia na Żuromie. W drugiej rundzie Antykonfident udusił przeciwnika, który przez dłuższy czas nie mógł się podnieść. Jeszcze przy ogłaszaniu werdyktu nie był w stanie ustać o własnych siłach.

Antykonfident po zwycięstwie przyznał, że właśnie taki był plan. Ciężko znokautować rywala przy tak ogromnej różnicy warunków fizycznych. Podejma nastawiał się więc właśnie na poddanie.

Źródło: MMA-VIP 2, Instagram

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

(VIDEO) Tłumy przy Reymonta! Tak kibice Wisły „podziękowali” piłkarzom za spadek...

0
Wisła Kraków po niedzielnej porażce z Radomiakiem Radom spadła z Ekstraklasy. Biała Gwiazda w najwyższej klasie rozgrywkowej spędziła ostatnie 26 lat. W godzinach nocnych na powrót zawodników czekała ogromna grupa kibiców krakowskiego zespołu.