czwartek, 5 sierpnia, 2021
Strona głównaMMAŻurom proponuje Miśkowi z Nadarzyna walkę z Antykonfidentem: "Ani razu go nie...

Żurom proponuje Miśkowi z Nadarzyna walkę z Antykonfidentem: „Ani razu go nie trafisz, nie zdążysz go złapać i cię będzie walił nogami i rękami”

Na gali MMA VIP 2 Andrzej Żurom Żuromski zadebiutował w formule MMA i stoczył pojedynek z Rafałem Podejmą, znanym jako Antykonfident.

W klatce zobaczyliśmy deklasację. Żurom był 40 kilogramów cięższy i znacznie wyższy, jednak w walce nie miał nic do powiedzenia. Podejma bez problemu podniósł przeciwnika i go obalił. Żurom pokazał, że ma przewagę siły, kiedy kopnięciem zrzucił z siebie Antykonfidenta. Było to jedyne, co pokazał w całym starciu.

Walka zakończyła się w drugiej odsłonie. Podejma w parterze rozbijał rywala, jednak ostatecznie zdecydował się na uduszenie Żuroma. Andrzej odklepał i długi czas nie mógł się podnieść. Kiedy wyszedł z klatki, usiadł na ziemi i próbował dojść do siebie.

Głos po walce zabrał Misiek z Nadarzyna, który nie szczędził Żuromowi krytycznych słów. W rozmowie z portalem mma.pl powiedział – No wstyd mi. Myślałem, że Żurom mimo 40 kilogramów więcej wagi… Przegrał z tym Antykonfidentem. Nie wiem kim, jest Antykonfident, ale wstyd jak ch*j. No ja pi*dole ludzie, jak można dać się pobić jakiemuś chłopkowi. Jeżeli ktoś widział, jak on wygląda. To tak jakby do mnie podszedł chłopaczek 60-kg i mnie pobił, nie ma takiej opcji.

Ja bym się na jego miejscu spalił ze wstydu przy takim chłopaczku. Andrzej wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd – dodał.

ŻUROM PROPONUJE WALKĘ MISIEK Z NADARZYNA W ANTYKONFIDENT

Żurom na te słowa odpowiedział za pośrednictwem social mediów. Na Facebooku zamieścił wpis, w którym zaproponował, by Misiek z Nadarzyna zmierzył się z Antykonfidentem, lub innych rywalem kilkadziesiąt kilogramów lżejszym.

MISIEK vs ANTYKONFIDENT na MMA-VIP 3 LUB MISIEK vs ” JAKIŚ ZAWODNIK ” 40 – 50 kg lżejszy i młodszy kilkanaście lat. RZUCAM WYZWANIE, KTO Z WAS CHCIAŁBY TAKIE COŚ ZOBACZYĆ ? Przesyłacie mi wypowiedzi Miśka z Nadarzyna vel Tarnowa. Mówi, że nie zna i nie wie, kto to jest Antykonfident, ale chłopek według niego ma 40 kg mniej i nie ma opcji, by z kimś takim przegrał i że wstyd…wstyd…wstyd, że ja przegrałem. Misiek, po raz kolejny czegoś nie wiesz, nic nie wiesz, a oceniasz, tak jak temat ” Starego Murana ” , ” Temat Popka ” i jeszcze parę innych rzeczy, w których nie miałeś racji.

Antykonfident 67 kg: Młody, wysportowany, silny, trenujący od dzieciaka na siłowni, ćwiczący ponad 8 lat MMA, wygrał prestiżowy turniej ALMMA, trenujący w Ankos Poznań, mający dobrych Trenerów, dobrze przygotowany kondycyjnie i technicznie, zawzięty co pokazał w walce. Nie wstydzę się, że przegrałem, bo przegrałem w parterze, a nie stójce. Po prostu mnie udusił i tu moja waga, leżąc na dole pod nim, nie miała za bardzo już znaczenia, próbowałem wyjść z tego duszenia i zabrało mi to dużo siły, ale on cała swoją siłę w to zaangażował, docisnął barkiem i nie dałem rady… Udusił mnie i wygrał technicznym duszeniem.

Ja parter ćwiczyłem niecałe 6 tygodni, więc przestrzeń wiedzy praktycznej i teoretycznej między nami pod względem czasu to istna PRZEPAŚĆ. Jeśli bym to wytrzymał, to wyszedłbym i on do 3 rundy i by była walka nas obu kompletnie wykończonych, bo on też już sił nie miał… Proponuję walkę Ty i On na VIP MMA 3, myślę, że ani razu go nie trafisz przy swojej wadze, nie zdążysz go złapać nawet w stójce czy parterze i cię będzie walił nogami i rękami, gdzie będzie chciał, może nawet każda obrotówka będzie mu wchodzić, dostaniesz na schaby, mostek lub wątrobę i tyle będzie twojego gadania.

Łatwo się coś mówi, śmieje się z kogoś, a samemu wiadomo… Lub proponuje, że znajdę Ci chłopaka 40 – 50 kg od ciebie chudszego, dogadasz się finansowo z Najmanem i On i walczcie, zobaczymy, jaki jesteś kozak w oktagonie, a nie na Internecie. Misiek co Ty na to?

Źródło: Facebook

- Advertisement -
0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie

Najnowsze

(VIDEO) Dana White ostro przed walką De La Hoyi! „Mam nadzieję,...

0
Wielokrotny mistrz świata już kilka miesięcy temu zapowiedział, że wraca na ring. W końcu znamy dokładną datę pojedynku oraz rywala, którym będzie legenda MMA!...
0
Co o tym myślisz? skomentuj!x
()
x