Wtorek, 19 Marca, 2024

Robert Lewandowski zabrał głos po porażce ze Szwecją! Nawiązuje do przyszłości zespołu.

Opublikowane 24 czerwca 2021, 12:36
przez FW
0
0

Po wczorajszej porażce 3:2 w meczu ze Szwecją reprezentacja Polski zakończyła swoją przygodę z turniejem Euro 2020. Po dwóch przegranych i remisie zajęliśmy ostatnie miejsce w grupie.

Robert Lewandowski zabrał głos po porażce ze Szwecją

Po końcowym gwizdku na twarzach piłkarzy można było zobaczyć ogromne rozczarowanie. Kapitan reprezentacji Polski, Robert Lewandowski był wręcz załamany, a łzy cisnęły mu się do oczu.

Po strzeleniu dwóch bramek przez Szwecję mało kto wierzył w to, że losy spotkania mogą się odwrócić. Pierwsza bramka w meczu padła już w 2′ minucie. Gola dla Szwecji zdobył Emil Forsberg. Ten sam zawodnik strzelił kolejną bramkę w 59′ minucie.

Robert Lewandowski odpowiedział już dwie minuty później. Reprezentacja Polski mocno podkręciła tempo po zdobyciu pierwszej bramki. Lewy zdobył kolejnego gola i w 84′ minucie Polska remisowała ze Szwecją 2:2.

Niestety pod koniec to Szwedzi przeprowadzili kilka ataków, a jeden z nich zakończył się bramką w doliczonym czasie gry. Mecz o wszystko zakończył się wynikiem 3:2, a Polacy pożegnali się z Euro 2020.