wtorek, 3 sierpnia, 2021
Strona głównaFame MMAKrzysztof Stanowski został pozwany przez FAME MMA! Wyrok zapadnie już w lipcu....

Krzysztof Stanowski został pozwany przez FAME MMA! Wyrok zapadnie już w lipcu. „Dzisiaj w Poznaniu próbowaliśmy rozstrzygnąć, czy…”

Największym graczem na rynku freakowym jest oczywiście gala FAME MMA, która w dość krótkim czasie odniosła ogromny sukces komercyjny. Jednak w ostatnim czasie mają oni wiele problemów z natury prawnej. Jak się okazuje weszli oni na drogę sądową z jednym z najlepszych dziennikarzy sportowych w tym kraju.

Mowa tu o Krzysztofie Stanowski. W swoich mediach społecznościowych dziennikarz poinformował, że w tym tygodniu odbyła się rozprawa z powództwa FAME MMA. Nie znamy oczywiście pełnego aktu oskarżenia, ale Stanowski zdradził, że chodzi o nazwanie gali FAME MMA 3 „patologią” i o skomentowaniu zmiany werdyktu przy walce Don Kasjo vs. Adrian Polak.

Krzysztof Stanowski w swojej bogatej karierze dziennikarskiej pracował dla: Przeglądu Sportowego, Eleven Sports  czy Super Expresu. Jest on współzałożycielem projektu pod tytułem „Kanał Sportowy”, który jest najbardziej popularnym polskim kanałem o tematyce sportowej na serwisie Youtube. Jest on znany z ciętego języka i z ostrych komentarzy. Dużą popularność zyskał podczas konfliktu z Marcinem Najmanem, który jednak ostatecznie został zakończony miłym akcentem charytatywnym.

Czy FAME MMA 3 można nazwać „patologią”? O to w sądzie Stanowiski walczy z Fame MMA

Gala o której mowa czyli FAME MMA 3, odbyła się 30 marca 2019 roku. Na tym wydarzeniu doszło do wielu świetnych pojedynków. Największe kontrowersje pojawiły się przy walce Don Kasjo z Adrianem Polakiem. Kasjusz Życiński był wyraźnie lepszy od swojego rywala, ale ostatecznie sędziowie przyznali zwycięstwo Adrianowi. Po wielkiej burzy w internecie werdykt został zmieniony następnego dnia na korzyść „Don Kasjo.”

Krzysztof Stanowski pojawił się wczoraj w Poznaniu, gdzie odbyła się rozprawa sądowa.

„Dzisiaj w Poznaniu próbowaliśmy rozstrzygnąć, czy galę FameMMA 3 można nazywać patologiczną i jak to było z walką Polak – Don Kasjo. Wyrok 19 lipca.”

_________________________

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Mateusz Murański nie dostał wypłaty za walkę na FAME MMA 10! Na pomoc przyszedł prezes organizacji FEN!

_________________________

„Dzisiaj bardzo interesująca rozprawa w sądzie w Poznaniu. Wyszedłem w dobrym humorze. Sąd musi rozstrzygnąć, czy o FameMMA (o gali numer 3) można pisać jako o patologii i jak to było z walką Polaka z Don Kasjo, gdzie werdykt zmienił się dzień po.„ – dodał Krzysztof Stanowski na Instagramie

Źródło: Twitter / Instagram

- Advertisement -
0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie

Najnowsze

0
Co o tym myślisz? skomentuj!x
()
x