czwartek, 5 sierpnia, 2021
Strona głównaMMAMurański potwierdza, że zawalczy z Najmanem na MMA-VIP 3. El Testosteron odpowiada:...

Murański potwierdza, że zawalczy z Najmanem na MMA-VIP 3. El Testosteron odpowiada: „To będzie dzień, w którym dostaniesz na dziurę i skończy się twoje wątpliwe 5 minut”

Jacek Murański za pośrednictwem social mediów potwierdza, że na październikowej gali zmierzy się z El Testosteronem, który po raz kolejny powróci ze sportowej emerytury.

Marcin Najman proponował takie starcie Murańskiemu jeszcze przed galą MMA-VIP 2. Jacek postawił swoje wymagania, chciał, żeby było to starcie nieograniczone limitem czasowym, bez sędziego i na gołe pięści. El Testosteron zgodził się na wszystkie warunki oraz wyłożył na stół 100 tysięcy złotych, które rywal dostałby w przypadku wygranej.

Murański następnie postawił warunki, które były niemożliwe do spełnienia, tym samym po prostu odrzucając ofertę Najmana. Wygląda jednak na to, że do starcia dojdzie na kolejnej gali freak-fightowej. Najpierw w social mediach swój wpis zamieścił Mateusz Murański, który potwierdził, że jego ojciec wyjdzie do walki, oraz dodał, że za odpowiednie pieniądze sam zawalczy na MMA-VIP 3.

Będzie walka Marcinku, będzie, tylko zrzuć ten brzuszek na ten październik, żebyś się jakoś prezentował na tle Jacka Murańskiego w Twojej ostatniej pożegnalnej walce, ale muszę przyznać, że filmik smaczny. Słyszałem, że chciałbyś nas dwóch na jednej gali ,ja już mam zaplanowane 3 walki w tym roku w tym pierwszą 31 lipca, ale żeby zawalczyć na gali gościa, który walcząc w boksie z Don Kasjo, obala i kopie no to musisz Marcinku trochę posmarować, więc jak się dogadamy, to w tym roku zobaczycie mnie 4 razy w klatce, w tym #teammuranscy na jednej gali, tego jeszcze w historii tego sportu 😉

Do wymiany zdań doszło także pomiędzy Najmanem i Jackiem. Emerytowany zawodnik zamieścił na Facebooku taki wpis:

Po pierwsze albo ostatni piątek, albo ostatnia sobota października, wiec nie wychodź przed szereg. To będzie dzień, w którym dostaniesz na dziurę i skończy się twoje wątpliwe 5 minut „sławy” konusie.

Jacek Murański potwierdza, że zawalczy z Marcinem Najmanem na MMA-VIP 3

W komentarzu został zapytany, czy dojdzie w końcu do tego pojedynku, na co Jacek Murański odpowiedział:

Będziesz mógł po latach zobaczyć, jak znowu twój koleżka kogoś bije (tym razem to sam pobity Marcin Najman zapłaci za tę „usługę”). W ostatni piątek października – gdyż wtedy odbędzie się gala MMA-VIP 3.

Źródło: Facebook

- Advertisement -
0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie

Najnowsze

Conor McGregor dostał niespodziewane wsparcie od byłego rywala! „Myślę, że wróci...

0
Conor McGregor przeżył ciężkie chwile na UFC 264. Długo wyczekiwana trylogia z Dustinem Poirierem zakończyła się masakrycznie wyglądającą kontuzją Irlandczyka. Słowa wsparcia napływają tymczasem z niespodziewanej strony.
0
Co o tym myślisz? skomentuj!x
()
x