Środa, 17 Lipca, 2024

(VIDEO) Sylwia Szostak zabrała głos po kolejnej porażce męża: “Walk było 9. W każdej ktoś wygrał, ktoś przegrał…”

(VIDEO) Sylwia Szostak zabrała głos po kolejnej porażce męża: "Walk było 9. W każdej ktoś wygrał, ktoś przegrał…"
Fot. Instagram
Opublikowane 18 lipca 2021, 14:55
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Akop Szostak, który po ponad 2-letniej przerwie powrócił do organizacji KSW, na wczorajsze gali zmierzył się z Szymonem Kołeckim.

W walce wieczoru nie zobaczyliśmy niespodzianki. Bardziej doświadczony Kołecki rozprawił się z przeciwnikiem w jedyne 45 sekund. Trafił prawym podbródkowym, po którym Akop wylądował na deskach, a sędzia przerwał pojedynek.

Nikt nie miał wątpliwości, że będzie to łatwe starcie dla Kołeckiego. Szostak jednak trafił kilka celnych ciosów, ale Szymon przyznał po walce, że nie zrobiły one na nim żadnego wrażenia. Były sztangista na wczorajszej gali wygrał 10 pojedynek w karierze, w tym 9 przed czasem.

Akop poniósł natomiast kolejną błyskawiczną porażkę. Łącznie w całej karierze przegrał 4 walki. W samym KSW jego bilans to 0 zwycięstw, 2 przegrane i 1 walka rozstrzygnięta jako no-contest po tym, jak wsadził palec w oko swojego przeciwnika.

ŻONA AKOPA SZOSTAKA ZABRAŁA GŁOS PO WALCE Z SZYMONEM KOŁECKIM

Sylwia Szostak zabrała głos po kolejnej przegranej walce męża. Po gali KSW 62 na jej Instagramie pojawiło się nagranie, na którym przekazała:

Już jesteśmy w domu, bardzo dziękuję za wszystkie wiadomości. Walk na gali było dziewięć i w każdej ktoś wygrał, i ktoś przegrał. Takie jest życie. Ostatnio było dobrze, ale nie tym razem. Ryzyko jest zawsze.

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO