piątek, 17 września, 2021
Strona głównaKSWDuża strata KSW! Z organizacji odchodzi czołowy zawodnik kategorii średniej!

Duża strata KSW! Z organizacji odchodzi czołowy zawodnik kategorii średniej!

Niedawno z KSW rozstał się Aleksandar Ilic i Michał Materla co znacznie osłabiło kategorię średnią. Wczoraj pojawiła się informacja, że z federacją rozstał się czołowy zawodniki dywizji do 84 kilogramów Abus Magomedov.

Abus Magomedov jest czołowym zawodnikiem wagi średniej na europejskiej scenie MMA. Walczył dla wielu świetnych organizacji takich jak Superior FC czy GMC.  W 2018 roku walczył w ramach rozgrywek PFL, gdzie doszedł do finał. Przegrał tam nokaut z Louisem Taylorem tracąc szansę na zdobycie nagrody głównej o wartości miliona dolarów.

Po rozstaniu się z PFL, nawiązał współpracę z federacją KSW. Jednak jego debiut dla nowej organizacji z różnych powodów zostawał przekładany. Ostatecznie wystąpił na KSW 57, gdzie poddał w 2. rundzie Cezarego Kęsika. Na KSW 58 doszło do wielkiej awantury pomiędzy obozami Urosa Jurisica i Shamila Musaeva. Abus będący w obozie Rosjanina został ukarany za swój udział w tej awanturze półrocznym zawieszeniem.

Abus Magomedov rozstaje się z KSW

Abus o swoim rozstaniu z KSW poinformował w swoich mediach społecznościowych. Jednocześnie zaznaczył, że rozstali się w zgodzie. Zdradził również, że jego menadżer rozmawia już z nowymi organizacjami.

„Chcę dać Wam znać, że nie jestem już częścią najlepszej europejskiej organizacji KSW. Dziękuje wszystkim w KSW za wsparcie i zaufanie. Dziękuje właścicielom federacji Martinowi Lewandowskiemu i Maciejowi Kawulskiemu za okazane zaufania i pozwolenie na bycie częścią tej świetnej organizacji. Moja grupa menadżerska UFD Sports Management negocjuje już z innymi organizacjami. Dam Wam znać, gdzie będę kontynuował swoją podróż.” – napisał na Instagramie Abus Magomedov.

Źródło: Instagram

- Advertisement -
0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie

Najnowsze

Niesamowity charakter Utkowskiego z Radomia! „Maximus” był liczony ale wygrał w...

0
Dawid "Maximus" Żółtaszek powraca do GROMDY! Jego rywalem w pierwszej walce turniejowej na gali GROMDA 6 był debiutujący Daniel "Japa" Utkowski. Dawid Żółtaszek to bardzo dobry...
0
Co o tym myślisz? skomentuj!x
()
x