wtorek, 28 września, 2021
Strona głównaElite Fighters(VIDEO) Elite Fighters: Mateusz Murański pokonuje Warszawskiego Dresika w walce wieczoru

(VIDEO) Elite Fighters: Mateusz Murański pokonuje Warszawskiego Dresika w walce wieczoru

Za nami pierwsza edycja gali Elite Fighters, na której doszło m.in. do dwóch pojedynków o mistrzowski pas oraz pierwszego w naszym kraju starcia 1vs3.

W main evencie zawalczył Mateusz Murański, którego przeciwnikiem był debiutujący w sportach walki Warszawski Dresik. Muran miał istotną przewagę pod względem doświadczenia. Wcześniej stoczył bowiem dwa pojedynku, a do klatki wychodził bardzo pewny siebie.

MATEUSZ MURAŃSKI WYGRYWA Z WARSZAWSKIM DRESIKIEM

W pierwszej rundzie zobaczyliśmy niewiele walki. Sędzia upomniał nawet Murańskiego, który duszo się ruszał i skakał dookoła przeciwnika, jednak nie wprowadzał żadnych ciosów. Pod koniec odsłony Warszawski Dresik trafił Murańskiego i poszedł za ciosem, wyprowadzając pod siatką serię haków. Nie były one jednak na tyle celne, żeby zrobić wrażenie na przeciwniku.

Druga odsłona wyglądała znacznie ciekawiej. Zawodnicy nie bali się wymieniać ciosów, jednak mieli duże problemy z celnością oraz szybko się zmęczyli. Warszawski Dresik ponownie próbował atakować hakami jak w pierwszej rundzie, jednak nie były one skuteczne. Już pod koniec rundy zawodnicy zaczęli ciężko oddychać. Wydawało się, że ta odsłona należała do Warszawskiego Dresika, którego pięści kilkukrotnie wylądowały na głowie Murańskiego.

Ostatnia odsłona wyglądała podobnie jak początek walki. Zawodnicy nie wymienili wielu ciosów. Obaj byli bardzo zmęczeni i co jakiś czas zbliżali się do siebie i rzucali w swoją stronę cepy. Pod koniec pojedynku żadne z zawodników nie był w stanie zaznaczyć swojej przewagi. Muran zaatakował, jednak podobnie jak przez większość walki, jego pięści nie sięgały głowy rywala.

Ostatecznie o werdykcie decydowali sędziowie, którzy nie mieli łatwego zadania. Nie było wątpliwości, że ich decyzja będzie niejednogłośna. Finalnie main event gali Elite Fighters zwyciężył Mateusz Murański.

Co ciekawe, około 40 minut później Muran ponownie wszedł do klatki, by w drugiej walce wieczoru zmierzyć się z Mielonidasem. Tym razem aktor nie pozostawił niczego w rękach sędziów i ciężko znokautował rywala w nieco ponad minutę.

YouTube video

Źródło: YouTube

- Advertisement -
0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie

Najnowsze

(VIDEO) Parke zawalczy z Denisem Załęckim pod jednym warunkiem! „To maszyna....

0
Norman Parke rozwiał wszelkie wątpliwości w sprawie potencjalnego pojedynku z Denisem Załęckim. Jeśli "Bad Boy" chce walczyć z Irlandczykiem, musi spełnić jeden warunek.
0
Co o tym myślisz? skomentuj!x
()
x