piątek, 17 września, 2021
Strona głównaThe War(VIDEO) Kibole Elany Toruń rzucają wyzwanie! "Jesteście gotowi? Proponujemy każdemu, czy to...

(VIDEO) Kibole Elany Toruń rzucają wyzwanie! „Jesteście gotowi? Proponujemy każdemu, czy to Arka, Legia, Lech, czy każda…”

Już 14 sierpnia odbędzie się hitowa gala THE WAR 2, gdzie w klatce zobaczymy dwa turnieje walk na gołe pięści. W jednym z nich będziemy świadkami pojedynków 1vs1, natomiast w drugim walk 3vs3! „BAD BOY” z Torunia, czyli organizator po pierwszej gali zapowiadał, że na drugiej edycji odbędzie się pojedynek 5vs5 i będzie to ekstra-fight. Niestety jedna z ekip musiała odmówić, dlatego teraz ekipa „ELANY TORUŃ” postanowiła rzucić wyzwanie innym!

Organizacja Denisa Załęckiego po pierwszej gali postanowiła wprowadzić istotne zmiany. Przede wszystkim zawodnicy walczący 1 vs 1 będą bić się w pojedynku podzielonym na rundy. Dwie pierwsze odsłony będą miały po dwie minuty. Ostatnia runda będzie nieograniczona czasowo i zakończy się nokautem. Zawodnicy będą mogli walczyć w formule K-1 oraz używać łokci i uderzać głową.

Natomiast w pojedynkach 3 vs 3 fighterzy będą bić się na zasadach boksu + łokcie + ground & pound. To jednak nie koniec nowości. Na kolejnej gali dojdzie do pierwszego pojedynku ekip kobiet. Dwie drużyny składające się z trzech zawodniczek staną do walki na gołe pięści.

Gala THE WAR 2 odbędzie się już 14 sierpnia tylko w PPV. Dostęp wykupisz tutaj.

Ekipa Elany Toruń przed THE WAR 2

Przed turniejem Denis Załęcki zapowiadał już, że ekipa „ELANY TORUŃ” będzie chciała rzucić wyzwanie innym:

YouTube video

W mediach społecznościowych pojawił się taki komunikat:

Toruń to dumne i pewne siebie miasto. Dokładnie tak jak wojownicy, którzy z niego pochodzą. Wchodzą do klatki pewni, że przeciwnikom zaczną się trząść ręce. Wiele razy wyzywali wrogów na ubitej ziemi – teraz nadszedł czas na konfrontację, którą zobaczyć będzie mogła cała Polska. Jesteście gotowi na walkę – 5 na 5?”

Wielu odrzuciło wyzwanie. Każda ekipa – nawet najmniejsza – ma 5 bardzo dobrych fighterów, dlatego szanse w takiej bitce są wyrównane, czego nie można powiedzieć o starciach 20×20. Nie każde miasto jest wystarczająco duże, a co za tym idzie – nie każde jest w stanie uzbierać tak duży skład! Więc proponujemy każdemu – czy to Arka, Legia, Lech czy każda mniejsza i większa ekipa – walkę 5×5. Tu szanse są równe! Zapraszamy do klatki The War”

Elanowcy nie czekają już na telefony z odpowiedzią, ale rzucają rękawice tym, którzy do tej pory szukali wymówek. Doświadczeni w bojach, weterani lasów, stadionów, ulic i sal treningowych. Przejęli miasto, a teraz chcą o wiele więcej. Dumni po zwycięstwie, nie myślący o porażce… Młoda Elana w swojej walecznej odsłonie”

Kto podejmie ich wyzwanie? Wchodzicie w to na własne ryzyko!Jeśli nie chcecie pokazywać twarzy, to nie jest to problem! Możecie walczyć w kominach, długich koszulkach i długich spodniach! Nie będzie widać twarzy ani żadnych znaków szczególnych!”

Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ludzie stoją i tekst „THE WAR 2 NA GOŁE PIĘŚCI Yorunst Klub રானા 19 68 POKAŻ, ŻE MASZ JAJA SPRAWDŹ SIĘ z NAMI PAWCIO SZACHTA DENIS NO NAME CHACIA ELANA C1”

Jeśli ktoś jest chętny, aby zawalczyć może zgłosić się do organizacji THE WAR w mediach społecznościowych (Facebook The War – walki na gołe pięści, bądź Instagram), bądź bezpośrednio do Denisa Załęckiego (Instagram https://www.instagram.com/bad_boy_denis_/)

- Advertisement -
0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie

Najnowsze

SENSACJA! Patryk Chacia z Elany Toruń ciężko znokautowany w 1 rundzie...

0
Za nami kolejna walka turnieju GROMDA 6! To starcie od początku zapowiadało się emocjonująco, a spotkali się w nim debiutujący Patryk Chacia oraz Mateusz...
0
Co o tym myślisz? skomentuj!x
()
x