piątek, 17 września, 2021
Strona głównaThe War(VIDEO) Devils przed historyczną walką 3vs3: "Z osobą, która nigdy nie trenowała...

(VIDEO) Devils przed historyczną walką 3vs3: „Z osobą, która nigdy nie trenowała będzie ciężko stoczyć walkę, ponieważ to nie będzie…”

Już w najbliższą sobotę odbędzie się druga edycja gali The War. Ponownie będziemy świadkami brutalnych i krwawych pojedynków na gołe pięści. Co najważniejsze, zobaczymy starcia nie tylko w tradycyjnej formule 1vs1.

Na gali The War 2 czekają nas dwa turnieje. O 50 tysięcy zawalczy ośmiu zawodników. Zmierzą się oni w tradycyjnym turnieju 1 na 1, w którym obowiązują zasady K-1, uderzenia łokciami i głową oraz ground & pound. Jako pierwszy główną nagrodę zwyciężył Adam Viking Biegański, który na debiutanckiej gali rozprawił się z Dżinksem, Arasem i Sergiuszem Zającem.

Natomiast o 150 tysięcy zawalczą trzyosobowe ekipy. To jednak nie wszystko. Zobaczymy także superfighty 5vs5, 1vs1 oraz pierwszy taki pojedynek w historii! Starcie kobiet 3 vs 3! W tej formule Bad Girls zawalczą z Devils.

THE WAR 2 PPV – gdzie oglądać walki na gołe pięści? Cena PPV, transmisja, data, zawodnicy

Dostęp do gali THE WAR 2 kosztuje standardowo 29,99 zł!

WYKUP TUTAJ:

Sprawdź również: Ranking zawodników walk na gołe pięści w Polsce

W skład pierwszej z ekip wchodzi Agnieszka, Weronika i Roksana. Zawodniczki mają za sobą treningi w boksie, MMA i kickboxingu, a Roksana po raz pierwszy w żuciu będzie uczestniczyć w prawdziwej walce na gołe pięści. Natomiast jak zaznaczyła Weronika, swoje doświadczenie nabyła w bójkach ulicznych.

Naprzeciwko Bad Girls do klatki wejdą Magda, Agata i Oliwia. Pierwsza z zawodniczek od 10 lat trenuje boks, natomiast Agata nie ma żadnego doświadczenia, jeśli chodzi o sporty walki. Kibice wciąż nie mieli okazji poznać ostatniej z uczestniczek historycznego pojedynku.

Magda, która ma największe doświadczenie, przyznaje, że może być to trudny pojedynek, jeśli ich rywalki nie mają za sobą wystarczających treningów. Zaznacza jednak, że w takiej sytuacji trzeba mieć odpowiedni plan, a także plan awaryjny.

Mam nadzieję, że się potoczy tak, jak założyłam, aczkolwiek z doświadczenia wiem, że z osobą, która nigdy nie trenowała będzie ciężko stoczyć walkę, ponieważ to nie będzie walka techniczna, tylko to będzie osoba, która po prostu macha rękami i będzie trzeba znaleźć na nią plan, ewentualnie plan B.

YouTube video

Źródło: YouTube

- Advertisement -
0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie

Najnowsze

SENSACJA! Patryk Chacia z Elany Toruń ciężko znokautowany w 1 rundzie...

0
Za nami kolejna walka turnieju GROMDA 6! To starcie od początku zapowiadało się emocjonująco, a spotkali się w nim debiutujący Patryk Chacia oraz Mateusz...
0
Co o tym myślisz? skomentuj!x
()
x