Środa, 17 Lipca, 2024

The War 2 – Gdzie oglądać? Transmisja gali online PPV

The War 2 - Kto zawalczy? Karta walk turnieju na gołe pięści
Fot. The War
Opublikowane 11 sierpnia 2021, 12:06
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Już ostatnie kilka dni dzieli nas od drugiej edycji The War. Tym razem organizatorzy zmienili zasady walki tak, aby pojedynki były jeszcze bardziej widowiskowe, brutalne i krwawe. Dostęp do nadchodzącej gali The War 2 uzyskasz jedynie po wykupieniu PPV.

Podobnie jak w przypadku pierwszej gali, tym razem ponownie będziemy świadkami dwóch emocjonujących turniejów. Ośmiu zawodników zmierzy się w formule 1vs1, a stawką zawodów będzie aż 50 tysięcy złotych. Pierwsza nagroda w historii organizacji trafiła na konto Adama Vikinga Biegańskiego, który w finale pokonał Sergiusza Zająca. 

Ponadto czeka nas turniej 3vs3. W tym przypadku nagroda to 150 tysięcy złotych. Na pierwszej gali kwota ta nie trafiła do żadnej z drużyn. Finał Elana Toruń vs Górnik Wałbrzych musiał zostać odwołany. Zawodnicy drugiej ekipy trafili do szpitala z poważnymi kontuzjami. 

Poza turniejami zobaczymy również superfighty, w tym walkę 1vs1 oraz pierwszy taki pojedynek w historii – Trzyosobowe ekipy kobiet zmierzą się na gołe pięści. 

THE WAR 2 NOWE ZASADY

Organizatorzy po pierwszej gali wprowadzili istotne zmiany w zasadach. Zlikwidowana została walka w parterze. W pojedynkach 1vs1 obowiązywać będą zasady K-1 + łokcie oraz uderzenia głową. Natomiast ekipy zawalczą w formule bokserskiej + łokcie + ground & pound, czyli dobijanie rywali.

THE WAR 2 CENA PPV 

Wszyscy zainteresowani galą The War 2 mają możliwość wykupienia dwóch pakietów, w ramach których otrzymają dostęp do transmisji dwóch turniejów i walk dodatkowych: 

Pakiet BASIC – Dostęp do transmisji THE WAR 2 w jakości HQ oraz zapisu wideo z gali na 24 godziny – Cena od 30,26 zł.

Pakiet PREMIUM – Dostęp do transmisji THE WAR 2 w jakości HD oraz zapisu wideo z gali na 10 dni – Cena od od 35,31zł

KIEDY I GDZIE OGLĄDAĆ?

Gala THE WAR 2 odbędzie się już w najbliższą sobotę 14 sierpnia o godzinie 20:00

Dostęp do wydarzenia można uzyskać jedynie po nabyciu płatnej subskrypcji PPV, którą wykupisz -> TUTAJ

WYKUP PPV

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments