(VIDEO) Trevis przed galą The War 2: „20 lat trenuję. Mam manierę sportowca, a nie menela”

(VIDEO) Trevis przed galą The War 2: "20 lat trenuję. Mam manierę sportowca, a nie menela"
Fot. YouTube
Opublikowane 12 sierpnia 2021, 08:53
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

W najbliższą sobotę o godzinie 20:00 rozpocznie się druga edycja emocjonującej gali The War. W organizacji Denisa Załęckiego zadebiutuje Trevis, który weźmie udział w turnieju i stoczy dodatkowy pojedynek.

Trevis wraz z dwoma innymi fighterami tworzy ekipę Warriors, z którą stanie do walki o 150 tysięcy złotych. To jednak nie wszystko. Jak zapewnia organizacja, jest to jeden z najbardziej hardcorowych zawodników, jakich możemy zobaczyć w starciu na gołe pięści.

Zawodnik, który ma za sobą bogate doświadczenie na macie oraz na ulicy, a ostatnio zawalczył w Szwecji na King Of The Streets, na gali The War 2 poza pojedynkami turniejowymi stoczy także superfight.

Jego rywalem będzie Grom, które kibice poznali na pierwszej gali, kiedy to brał udział w turnieju 1vs1. W ćwierćfinale rozprawił się z Młotem, czyli Nazarem Onyshchenko, jednak w półfinale musiał uznać wyższość Sergiusza Zająca.

Wszystkie informacje dotyczące zakupu PPV wraz z ceną pakietów znajdziesz tutaj – The War 2 – Gdzie oglądać? Transmisja gali online PPV

Trevis zamierza wykorzystać swoją szansę i po 20 latach treningów może pokazać światu swoje umiejętności. Jak sam podsumował swój udział w dwóch pojedynkach „Ból przemija, chwała trwa wiecznie„.

Mógłbym powiedzieć, że sporty walki trenuję całe życie, bo trenuję całe życie. Trenowałem zapasy, teraz robię wszystko, skupiam się też na crossficie. No mogę powiedzieć, 20 lat trenuję. Mam manierę sportowca, a nie manierę menela – przyznał zawodnik.

Teraz świat o mnie usłyszał, mam szansę zaistnieć. Mogę zawalczyć 1vs1 i w duchu proszę Boga, żeby obyło się bez żadnego szwanku, żeby ręką była w górze, żebym wygrał i wtedy mogę startować 3vs3. Kiedy słyszałem taką sentencję: Ból przemija, chwała trwa wiecznie – dodał.

WYKUP DOSTĘP DO THE WAR 2 – TUTAJ

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments