wtorek, 28 września, 2021
Strona głównaMMAKonfrontacja Murańskiego z Najmanem: "Powinieneś oddawać hołd Pudzianowskiemu, bo on cię stworzył....

Konfrontacja Murańskiego z Najmanem: „Powinieneś oddawać hołd Pudzianowskiemu, bo on cię stworzył. Dzięki niemu możesz ze mną rozmawiać”

Jacek Murański w konfrontacji z Marcinem Najmanem przyznał, że gdyby nie słynny pojedynek z Mariuszem Pudzianowskim, nigdy nie zniżyłby się do tego, by teraz rozmawiać z El Testosteronem.

Portal mma.pl przeprowadził wywiad jednocześnie z Marcinem Najmanem i Jackiem Murańskim, którzy mieli okazję do wymiany zdań. El Testosteron proponował Murańskiemu walkę jeszcze przed galą MMA-VIP, jednak wciąż do starcia nie doszło.

Pomiędzy Jackiem i Najmanem wybuchł medialny konflikt. Murański postawił swoje wymagania, chciał, żeby starcie było nieograniczone limitem czasowym, bez sędziego i na gołe pięści. El Testosteron zgodził się na wszystkie warunki oraz wyłożył na stół 100 tysięcy złotych, które rywal dostałby w przypadku wygranej.

Murański następnie postawił warunki, które były niemożliwe do spełnienia, tym samym po prostu odrzucając ofertę Najmana, co jakiś czas atakując go w social mediach. Wygląda na to, że do pojedynku prawdopodobnie dojdzie, jednak najpierw El Testosteron ma zawalczyć z prezesem FEN Pawłem Jóźwiakiem. Stawka pojedynku jest naprawdę interesująca. Zwycięzca zdobędzie prawo do zorganizowania starcia Najman vs Murański.

W wywiadzie portalu mma.pl panowie nie szczędzili sobie ostrych słów i wyzwisk. Jacek Murański próbował uświadomić Najmanowi, że nie jest „napierdalaczem”. Stwierdził m.in., że moment, w którym zrodziła się legenda El Testosterona, to walka z Mariuszem Pudzianowskim, który w pierwszej rundzie rozprawił się z Najmanem.

Ty dozgonnie powinieneś hołd oddawać Mariuszowi Pudzianowskiemu, bo on cię stworzył. Dzięki temu masz okazję i możliwość rozmawiania ze mną, bo gdyby nie Pudzianowski, który przed laty cię stworzył, to ja bym się nie zniżył. Ja nie miałbym ochoty nawet z tobą rozmawiać. To lanie, które dostałeś cię stworzyło.

Marcin Najman w trakcie wypowiedzi Jacka wybuchnął śmiechem. W odpowiedzi zaznaczył, że Murański jest całkowitym liderem „narobienia gnoju i pośmiewiska z siebie”.

Źródło: YouTube

- Advertisement -
0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie

Najnowsze

(VIDEO) Parke zawalczy z Denisem Załęckim pod jednym warunkiem! „To maszyna....

0
Norman Parke rozwiał wszelkie wątpliwości w sprawie potencjalnego pojedynku z Denisem Załęckim. Jeśli "Bad Boy" chce walczyć z Irlandczykiem, musi spełnić jeden warunek.
0
Co o tym myślisz? skomentuj!x
()
x