piątek, 17 września, 2021
Strona głównaKSWMartin Lewandowski krytycznie o sprzedaży PPV gali z udziałem Akopa Szostaka. "To...

Martin Lewandowski krytycznie o sprzedaży PPV gali z udziałem Akopa Szostaka. „To dla nas nauczka na przyszłość. Jestem bardzo zawiedziony tym wynikiem”

W walce wieczoru gali KSW 62 doszło do starcia Szymona Kołeckiego z Akopem Szostakiem. Panowie przed walką nie kryli, że za sobą nie przepadają. Ich słowne utarczki znalazły swój finał w okrągłej klatce. Przed pojedynkiem kibice nie kryli złości na to, że Szostak wystąpi w walce wieczoru. W ostatnim wywiadzie Martin Lewandowski wypowiedział się krytycznie na temat sprzedaży PPV z minionej gali.

Od początku walki zawodnicy poszli na wymianę i prawdziwą wojnę w stójce, która zakończyła się błyskawicznie. Akop Szostak padł na matę po ciosie podbródkowym Szymona Kołeckiego.

Nikt nie miał wątpliwości, że będzie to łatwe starcie dla Kołeckiego. Szostak jednak trafił kilka celnych ciosów, ale Szymon przyznał po walce, że nie zrobiły one na nim żadnego wrażenia. Były sztangista KSW 62 wygrał 10 pojedynek w karierze, w tym 9 przed czasem.

Akop poniósł natomiast kolejną błyskawiczną porażkę. Łącznie w całej karierze przegrał 4 walki. W samym KSW jego bilans to 0 zwycięstw, 2 przegrane i 1 walka rozstrzygnięta jako no-contest po tym, jak wsadził palec w oko swojego przeciwnika.

Martin Lewandowski o sprzedaży PPV gali z udziałem Akopa Szostaka

W ostatnim wywiadzie dla portalu InTheCage na temat sprzedaży PPV i tego, czy gala okazała się sukcesem wypowiedział się Martin Lewandowski, jeden z współwłaścicieli federacji.

Czy opłaciło się zrobić walkę Kołecki vs Szostak? Czy te nazwiska zrobiły robotę, jeśli chodzi o sprzedaż PPV? – spytał dziennikarz InTheCage.pl

„Szczerze powiem, że nie. Miałem znacznie wyższe oczekiwania co do wyników PPV i na tym poprzestańmy… ale rozpatrujemy jakiś wycinek rzeczywistości federacji. Ja już przestałem od kilku lat patrzeć na zasadzie poszczególnych gal, tylko to dla mnie roczny budżet, przepływy pieniędzy. „

„Ale tak, jeśli bierzesz walkę, która dla Szymona Kołeckiego nie jest żadnym sportowym wyzwaniem, dla Akopa, który miał być tym bardziej medialnym potworem – i nagle się to nie sprawdziło… Nie chcę obarczać nikogo tą winą, Akop też mówi w trailerach, że nic nie traci i może tylko zyskać. Nikt tu się nie spodziewał latających kolan ze strony Akopa. Taka walka się nie sprawdziła, nie spodobała fanom. Może media poświęciły za mało uwagi.” – zaznaczył Martin Lewandowski.

„Pytasz o moje oczekiwania – tak, myślałem, że będą wyższe i jestem bardzo zawiedziony tym wynikiem. To dla nas nauczka na przyszłość.” – podsumował szef KSW w rozmowie z InTheCage.pl

Źródło: InTheCage

- Advertisement -
0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie

Najnowsze

SENSACJA! Patryk Chacia z Elany Toruń ciężko znokautowany w 1 rundzie...

0
Za nami kolejna walka turnieju GROMDA 6! To starcie od początku zapowiadało się emocjonująco, a spotkali się w nim debiutujący Patryk Chacia oraz Mateusz...
0
Co o tym myślisz? skomentuj!x
()
x