piątek, 17 września, 2021
Strona głównaThe War(VIDEO) Denis Załęcki wściekły po awanturze w Centrum Handlowym! "Zamiast kur**a wyjaśnić...

(VIDEO) Denis Załęcki wściekły po awanturze w Centrum Handlowym! „Zamiast kur**a wyjaśnić wszystko w klatce to odpierd***…”

Denis Załęcki domyślał się, że może dojść do przepychanek na face-to-face przed drugą galą The War, ale nie spodziewał się, że do takich scen dojdzie po zakończonej ceremonii, czyli inaczej mówiąc za kulisami, gdzie takie sytuacje raczej się nie zdarzają.

W sobotę o godzinie 20:00 będziemy świadkami walk na gołe pięści i turnieju The War, w którym zobaczymy starcia w formule 1vs1 i 3vs3.

Ośmiu charakternych wojowników stanie do walki w turnieju o 50.000 zł. Stawką turnieju 3 na 3 jest natomiast 150.000 zł. Jak zaznacza Marcin „Różal” Różalski, który wspiera cały projekt pieniądze, jakie są do wygrania na The War robią wrażenie.

Awantura przed The War 2 i szybka reakcja Denisa Załęckiego

Po zakończonej ceremonii przedstawienia zawodników i face-to-face doszło do przepychanek. „Kornik” nie wytrzymał i wystartował do „Młodego Gleby”. Do akcji szybko wkroczył jego starszy brat, czyli „Gleba” – znany z walk na gołe pięści w GROMDZIE. Oprócz tego w momencie zareagował Denis Załęcki, który po całej sytuacji nie krył zdenerwowania.

The War 2 PPV – Jak oglądać galę? Walki turniejowe, data i zawodnicy

„Wiedzieliśmy, że może się coś wydarzyć i byliśmy na to przygotowani. Podczas face-to-face obecni byli ochroniarze i tam taka sytuacja nie miałaby miejsca. „Kornik” był już nakręcony jak poznał swojego rywala, czyli Komandosa i widzieliśmy, że zbliżył się do niego dość mocno na scenie. Po całej ceremonii po prostu musiał chyba wyładować ciśnienie i chciał wyjaśnić pewne sprawy z „Młodym Glebą”. Jestem trochę wkurw**ny, bo zamiast wyjaśnić wszystko w klatce to odpierda***ą akcje, gdy tak naprawdę nie było obok żadnej ochrony. Nie chcemy, aby którykolwiek z zawodników doznał kontuzji jeszcze przed galą…” – zaznacza Załęcki w rozmowie z fansportu.pl

Data: sobota, 14.08.2021
Godzina: 20:00
Link do transmisji: wykupisz tutaj

> WYKUP DOSTĘP TUTAJ <

YouTube video

- Advertisement -

2 KOMENTARZE

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Most Voted
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie

Najnowsze

King Kong z Arki Gdynia demoluje rywala na gali GROMDA 6!...

0
Za nami pierwszy super-fight gali GROMDA 6, w którym "Kosa" zmierzył się z 40 kg cięższym Karolem "King Kongiem" Grzesiukiem z Gdyni. Dwumetrowy „King...
2
0
Co o tym myślisz? skomentuj!x
()
x