niedziela, 19 września, 2021
Strona głównaThe WarSzalony pojedynek w wykonaniu Furiata! Kibol Ruchu Chorzów zasypany gradem ciosów i...

Szalony pojedynek w wykonaniu Furiata! Kibol Ruchu Chorzów zasypany gradem ciosów i potężnych kopnięć!

Za nami ćwierćfinałowy pojedynek turnieju The War, którego stawką jest 50 tysięcy złotych. Poza walkami 1vs1 po raz kolejny jesteśmy świadkami brutalnego turnieju 3vs3.

Organizatorzy po pierwszej gali wprowadzili istotne zmiany w zasadach. Zlikwidowana została walka w parterze. W pojedynkach 1vs1 obowiązują zasady K-1 + łokcie oraz uderzenia głową. Natomiast ekipy walczą w formule bokserskiej + łokcie + ground & pound, czyli dobijanie rywali.

W tym pojedynku ćwierćfinałowym zobaczyliśmy starcie dwóch debiutantów. Dla obu zawodników był to pierwszy pojedynek w turnieju The War. W drodze do nagrody, jaką jest 50 tysięcy złotych, naprzeciwko siebie w klatce stanęli Roger Furiat Burjański i Mariusz Mario Stecowiat.

PONIŻEJ STUDIO PRZED GALĄ ORAZ DARMOWA PIERWSZA KRWAWA WALKA ARAS VS SOŁI

YouTube video

RELACJA

Furiat zaczął od wysokich kopnięć, które były jednak niecelne. Mario trafia i posyła Furiata na deski! Furiat podnosi się i wpada w furię! Agresywnie rusza na rywala i zasypuje go gradem ciosów, ten jednak wszystko wytrzymuje. Na zmianę przeplata ciosy z kopnięciami. Mario wycofany, broni się przed atakami Furiata. Pod koniec rundy Mario został trafiony kolanem w głowę. Osunął się na deski i został kopnięty soccer kickiem przez Furiata.

Furiat ponownie wykorzystuje mocne kopnięcia, spróbował obrotówki, jednak minęła ona głowę zawodnika. Zmęczony Mario po nokdaunie nie był w stanie kontynuować pojedynku. Sędzia przerwał starcie krótko po rozpoczęciu drugiej rundy.

YouTube video
- Advertisement -
0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie

Najnowsze

Borys Mańkowski się wygadał!? Zdradził kto zawalczy w walce wieczoru na...

0
Już 2 października odbędzie się gala FAME MMA 11, gdzie w walce wieczoru zobaczymy starcie Borysa Mańkowskiego z Normanem Parke na zasadach brudnego boksu. Pojedynek potrwa pełne 15 minut bez żadnej przerwy! "Diabeł Tasmański" w swoim ostatnim materiale dodanym na YouTube zdradził jakie starcie zobaczymy na gali FAME MMA 12, gdzie zawalczyć ma Kasjusz "Don Kasjo" Życiński!
0
Co o tym myślisz? skomentuj!x
()
x