niedziela, 19 września, 2021
Strona głównaFame MMA(VIDEO) Szeliga o walce z Murańskimi: "Wyłącznie na gołe pięści. Może być...

(VIDEO) Szeliga o walce z Murańskimi: „Wyłącznie na gołe pięści. Może być kick-boxing, tajski boks, może być formuła MMA, ale żeby były gołe pięści”

Po wczorajsze konferencji Fame MMA 11 mieliśmy okazję porozmawiać z Piotrem Szeligą, który powróci do klatki na walkę z Wujaszkiem Fericze.

Zawodnik w wywiadzie przyznał, że Mateusz Murański pokazał charakter, pokonując dwóch rywali na jednej gali. Szeliga wciąż jednak nie zmienił nastawienia do Murana. Wraz z Arkadiuszem Tańculą jest mocno skonfliktowany z Murańskimi – Mateuszem i jego ojcem Jackiem.

Szeliga zapytany o potencjalny pojedynek z jednym lub z drugim przyznał, że formuła nie ma dla niego znaczenia, ważne, żeby starcie było na gołe pięści. Wciąż bowiem jest zła krew i negatywne emocje. A takie starcie to najbrutalniejsza formuła.

Jakby przyszła taka propozycja walki, spoko, ale wyłącznie na gołe pięści. Mogłaby to być formuła MMA, tak żebyśmy się tymi pięściami mogli tłuc nawet w parterze, ale żeby to były gołe pięści na pewno – przyznał.

Wydaje mi się, że to jest duża kwestia charakteru. Nie każdy chce mieć rozwaloną mordę, wielu ludzi zarabia wizerunkiem w social mediach. 95 procent tych celebrytów nie odważy się wejść do klatki na gołe pięści, bo obrażenia są zupełnie inne niż w rękawicach – dodał.

Jeżeli chcieliby taką walkę, wyłącznie na gołe pięści, może to być kick-boxing, może być tajski boks, może być formuła MMA, ale żeby były gołe pięści.

YouTube video
- Advertisement -
0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie

Najnowsze

Misiek z Nadarzyna skończył 60 lat! Żurom: „Dziadek tylko dożyj do...

0
Długo musieliśmy czekać, jednak oficjalnie zostało potwierdzone, że były gangster Mirosław Dąbrowski znany jako "Misiek z Nadarzyna" zawalczy w MMA.
0
Co o tym myślisz? skomentuj!x
()
x