Opublikowane 19 sierpnia 2021, 08:12
przez admin
0
0

Armen Stepanyan (7-4, 3 KO, 3 Sub) i Michał Domin (3-2, 2 KO, 1 Sub) zmierzą się w walce otwierającej galę KSW 63. Starcie, które odbędzie się 4 września, zakontraktowano w limicie kategorii piórkowej.

Armen Stepanyan pojawił się w klatce KSW podczas gali KSW 54 i musiał uznać wyższość Sebastiana Rajewskiego. Od tamtej pory „Lew z Armenii” dołożył do swojego rekordu 7. wygraną w karierze na gali EMC 7. Było to szóste zwycięstwo reprezentanta klubu UFD Gym przed czasem i trzecie poddanie w karierze. 25-latek ma również bardzo bogatą karierę amatorską i sięgnął między innymi po tytuł Mistrza Polski. Mieszkający w Dusseldorfie zawodnik ma na koncie również szereg medali najważniejszych zawodów grapplingowych nad Wisłą.

Michał Domin rywalem Armana Stepanyana na KSW 63

Michał Domin także po raz drugi wystąpi przed fanami KSW i spróbuje zanotować pierwszą wygraną, po tym, jak przegrał w debiucie z Robertem Ruchałą. 26-latek zaczął zawodową karierę w 2017 roku, kiedy to znokautował rywala w połowie trzeciej rundy. Po dwuletniej przerwie reprezentant Inżbud Rybik Octagon Żory powrócił do startów i wygrał przez poddanie z Konradem Furmankiem oraz odprawił ciosami Michała Folca. Oba zwycięstwa przedzielił przegraną z Nikolayem Grozdevem.

Karta walk KSW 63

Walka wieczoru:
77,1 kg/170 lb: Roberto Soldić (18-3, 15 KO, 1 Sub) vs Patrik Kincl (24-9, 12 KO, 6 Sub) – o pas mistrzowski

Karta główna:
83,9 kg/185 lb: Damian Janikowski (6-3, 4 KO, 1 Sub) vs Paweł Pawlak (18-4-1, 9 KO, 3 Sub)
120,2 kg/265 lb: Michał Andryszak (22-9, 14 KO, 7 Sub) vs Darko Stošić (15-4, 10 KO, 1 Sub)
61,2 kg/135 lb: Antun Račić (25-9-1, 13 Sub) vs Jakub Wikłacz (11-3-1, 8 Sub)
80 kg/176 lb: Tomasz Romanowski (13-8, 4 KO, 1 Sub) vs Aleksandar Rakas (16-8, 8 KO, 6 Sub)
56,7 kg/125 lb: Emilia Czerwińska (0-0) vs Weronika Eszer (0-0)
93 kg/205 lb: Damian Piwowarczyk (3-0, 1 KO, 1 Sub) vs Marcin Trzciński (1-0)
56,7 kg/125 lb: Sara Luzar-Smajić (2-1, 1 KO) vs Aitana Alvarez (1-0)
65,8 kg/145 lb: Armen Stepanyan (7-4, 3 KO, 3 Sub) vs Michał Domin (3-2, 2 KO, 1 Sub)