piątek, 17 września, 2021
Strona głównaPiłka Nożna(VIDEO) Porachunki pomiędzy kibicami w Krakowie. Młoda Ferajna zaatakowała członków Wisły Sharks

(VIDEO) Porachunki pomiędzy kibicami w Krakowie. Młoda Ferajna zaatakowała członków Wisły Sharks

W Krakowie doszło do kolejnej konfrontacji pomiędzy kibicami Wisły Kraków i członkami bojówki Wisły Sharks. Do sieci trafiły nagrania zarejestrowane przez monitoring.

Od dłuższego czasu trwa konflikt pomiędzy pseudokibicami wchodzącymi w skład „Wisła Sharks”, którzy zostali małymi świadkami koronnymi oraz „Młodą Ferajną” i innymi grupami, które nie akceptują współpracy z organami ścigania.

Pod koniec minionego roku w social mediach pojawił się post autorstwa Wisły Sharks „jesteśmy główną i jedyną ekipą Wisły Kraków”. Wpis został szybko usunięty ze strony „Ultra Wisła” i pojawiło się oświadczenie Młodej Ferajny. Udostępnione zostały również papiery potwierdzające, że członkowie Wisła Sharks poszli na współpracę.

Sprostowanie strony Ultra Wisły, która została przejęta przez konfidentów i potwierdzaczy oraz niedoszłych 60-tek. Jedyną ekipą, która panowała przez ostatnie 3 lata, na pewno nie byliście wy, a teraźniejsza sytuacja na mieście wygląda tak, że zebrało się kilkudziesięciu frajerów z doj****mi papierami i myślą, że zawojują Kraków. Tak się składa, że większość Krakowa, Nowej Huty i FC stoi po właściwej stronie, jak i połowa Polski od Górnego Śląska do Torunia. (…) papiery potwierdzają prawdę.

W wyniku konfliktu już kilkukrotnie doszło do starć czy podpaleń samochodów. Głośno zrobiło się w marcu tego roku, kiedy to cała grupa Wisły Sharks zaatakowała jedną osobę. Nie przyszli oni jednak pod stadion, gdzie kibice Wisły dopingowali swoją drużynę podczas meczu ze Stalą Mielec.

Teraz na Facebooku Świat Kibiców pojawiło się kolejne nagranie. Młoda Ferajna kilka dni temu miała skonfrontować się z członkami Wisły Sharks.

Źródło: Facebook

- Advertisement -
0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie

Najnowsze

SENSACJA! Patryk Chacia z Elany Toruń ciężko znokautowany w 1 rundzie...

0
Za nami kolejna walka turnieju GROMDA 6! To starcie od początku zapowiadało się emocjonująco, a spotkali się w nim debiutujący Patryk Chacia oraz Mateusz...
0
Co o tym myślisz? skomentuj!x
()
x