niedziela, 19 września, 2021
Strona głównaThe WarDenis Załęcki o walce z Normanem Parke: "Gość chce się bić z...

Denis Załęcki o walce z Normanem Parke: „Gość chce się bić z Don Kasjo a teraz z Popkiem. Ja myślę, że stoję pośrodku między Normanem a Popkiem”

Denis Załęcki przyznał, że będzie dążył do pojedynku z Normanem Parke. Zawodnik jest gotowy zarówno na pojedynek w małych rękawicach, jak i na gołe pięści.

Bad Boy do klatki powróci na EFM Show 2. Fighter stoczy pojedynek w nowej formule cage box. Załęcki już kilkukrotnie wspominał, że chce zmierzyć się ze Storminem, który również zawalczy na gali w Bułgarii.

Zawodnik takiej klasy jak Norman Parke chce walki z Don Kasjo. Jak takim tchórzem można być. Jak masz chłopie jaja, to zapraszam do klatki THE War – walki na gołe pięści ze mną na solówkę, możemy wyjść na twoich zasadach – powiedział przed galą FAME MMA 10 Denis Załęcki.

Norman Parke odpowiedział i zaproponował włodarzowi The War inne starcie – Sterydy to cholerny narkotyk. Mam dla niego kumpla z mojego teamu, nie ma problemu…

Bad Boy w rozmowie z MMA – Bądź na bieżąco przyznał, że bardzo chce zawalczyć z Normanem Parke i będzie dążył do takiego starcia. Załęcki może bić się w organizacji EFM Show lub na The War.

Bardzo chciałbym się bić, skoro nie przeszkadzają mu ciężsi typu Popek, no to myślę, że na mnie też powinien się zgodzić, skoro ma odwagę i możemy wyjść na gołe pięści.

Może być na gołe pięści , ale w piąstkówkach, bo na duże może przetrzymać. Nie ma tej siły ciosu, także kondycyjnie mógłbym paść.

Skoro gość chce się bić z Don Kasjo, gwiazdą Warsaw Shore, gwiazdą internetu, teraz chce się bić z Popkiem, dwa razy cięższym od niego, także ja myślę, że stoję pośrodku, między Normanem a Popkiem, taka waga, więc dlaczego miałoby nie dojść do takiej walki.

YouTube video

Źródło: YouTube

- Advertisement -

2 KOMENTARZE

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Most Voted
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie

Najnowsze

Borys Mańkowski się wygadał!? Zdradził kto zawalczy w walce wieczoru na...

0
Już 2 października odbędzie się gala FAME MMA 11, gdzie w walce wieczoru zobaczymy starcie Borysa Mańkowskiego z Normanem Parke na zasadach brudnego boksu. Pojedynek potrwa pełne 15 minut bez żadnej przerwy! "Diabeł Tasmański" w swoim ostatnim materiale dodanym na YouTube zdradził jakie starcie zobaczymy na gali FAME MMA 12, gdzie zawalczyć ma Kasjusz "Don Kasjo" Życiński!
2
0
Co o tym myślisz? skomentuj!x
()
x