piątek, 17 września, 2021
Strona głównaHigh LeagueBonus BGC ostrzega Ferrariego: "Nie będzie miał życia. Eryk będzie go po...

Bonus BGC ostrzega Ferrariego: „Nie będzie miał życia. Eryk będzie go po całej Polsce szukał”

Bonus BGC zabrał głos w sprawie bójki, do której doszło na wczorajszym media treningu przed galą High League. Podczas wywiadów Amadeusz Ferrari pobił się z trenerem Erykiem Bręczewskim.

Pierwszy uderzony został zawodnik Fame MMA, po czym odpalił kilka cepów. Jednym z nich ustrzelił trenera, który znokautowany wylądował na twarzy. Ferrari chciał kopnąć, kiedy ten leżał, ale się powstrzymał. Nadepnął jednak na jego głowę, gdy ten próbował wstać.

Całe nagranie z bójki znajdziesz tutaj – (VIDEO) Amadeusz Ferrari nokautuje i kopie w głowę trenera Bonusa BGC! Bójka na media treningu High League

O całą awanturę w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim został zapytany Bonus BGC, który ruszył, żeby pomóc swojemu trenerowi. Wyjaśnił, skąd się wziął konflikt pomiędzy Ferrarim i Bręczewskim:

Mój trener jest mistrzem Polski w kickboxingu, w K-1. Chodzi o to, że oni mają spinę od Fame House. No i tam się pobili, jeden drugiemu chciał coś udowodnić – wyjaśnia Bonus.

Piotr Witczak odniósł się również do tego, że Ferrari kopnął trenera w głowę, kiedy ten próbował wstać. Zawodnik zapewnia, że Eryk Bręczewski nie odpuści Ferrariemu i będzie go szukał po całym kraju:

Nawet na ulicy leżącego się nie kopie. Za to spotka go na pewno kara. Eryk będzie go po całej Polsce szukał. Ja znam Eryka. On będzie jeździł i od jutra jak skończy się gala, to Amadeusz nie będzie miał życia.

Źródło: YouTube

- Advertisement -

1 KOMENTARZ

2.5 2 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Most Voted
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie

Najnowsze

Niesamowity charakter Utkowskiego z Radomia! „Maximus” był liczony ale wygrał w...

0
Dawid "Maximus" Żółtaszek powraca do GROMDY! Jego rywalem w pierwszej walce turniejowej na gali GROMDA 6 był debiutujący Daniel "Japa" Utkowski. Dawid Żółtaszek to bardzo dobry...
1
0
Co o tym myślisz? skomentuj!x
()
x