czwartek, 11 sierpnia, 2022
Strona głównaHigh LeagueFerrari o tym, jak znokautował trenera Bonusa BGC: "Uderzył mnie, więc zaczęliśmy...

Ferrari o tym, jak znokautował trenera Bonusa BGC: „Uderzył mnie, więc zaczęliśmy się bić. 3 sekundy i poszedł ciężki nokaut”

Wczoraj odbył się media trening i ceremonia ważenia przed pierwszą galą High League. Oczywiście jak na tego typu galach bywa nie obyło się bez awantur. W jednej z nich udział wziął zawodnik FAME MMA Amadeusz „Ferrari” Roślik oraz Eryki Bręczewski, który jest trenerem Bonusa BGC.

Całą akcję rozpoczął Brzęczewski, który zaczął prowokować Roślika i wyprowadził pierwszy cios w jego stronę po czym Ferrari ruszył na niego z serią mocnych cepów. Po jednym z nich Eryk wylądował na deskach. Amadeusz chciał go kopnąć, kiedy ten leżał, jednak się powstrzymał i zrobił to dopiero, gdy Bręczewski próbował się podnieść. Kiedy trener wstał, zawodnik Fame MMA zaczął uciekać, a do akcji wkroczyły służby porządkowe.

Zobacz także: (VIDEO) Ferrari w trakcie wywiadów znokautował i kopnął w głowę trenera Bonusa BGC!

W wywiadzie dla mma.pl Bręczewski twierdzi, że nie został znokautowany tylko się poślizgnął.

Miałem spinę z Amadeuszem. Wyszedłem to wyjaśnić, on podszedł z głową, dostał liścia wychowawczego. Zaczęła się bójka, on mnie uderzył dwa razy, ja go dwa razy, poślizgnąłem się, wiadomo, wykładzina jest szorstka, przetarłem sobie twarz – tłumaczy trener Bonusa BGC w wywiadzie dla mma.pl

„3 sekundy i poszedł ciężki nokaut” – Amadeusz Ferrari o bójce z trenerem Bonusa BGC

Amadeusz Ferrari w rozmowie z mma.pl zdradził kulisy tego jak doszło do wsponianej bójki z trenerem Bonusa BGC. Roślik zdradził, że podczas tego wydarzenia uderzył ręką, która była niedoleczona po ciężkiej kontuzji i bardzo możliwe, że nie wystąpi on na FAME MMA 11, gdzie miał się zmierzyć z „Filipkiem”.

„Zaczął kłamać, gadać jakieś głupoty – mówić, że chce ze mną walki nawet na gołe pięści. Aż w końcu powiedziałem mu, żeby spi***alał i uderzył mnie, więc zaczęliśmy się bić. Ile to zajęło? 3 sekundy i poszedł ciężki nokaut. Najgorsze jest to, że jebnąłem niedoleczoną ręką i bardzo możliwe, że nie zawalczę na następnej gali.” – powiedział w wywiadzie dla mma.pl Amadeusz Ferrari.

Amadeusz Ferrari jest niezwykle popularnym influencerem. Swoją pierwszą walkę w MMA stoczył na FAME MMA 2, gdzie wygrał z Sylwestrem Tkoczem. Następnie zaliczył fatalną serię czterech porażek. Na gali z numerem 7 znokautował nielegalnym kopnięciem posłał na deski Adriana Polaka za co został zdyskwalifikowany. W swoim ostatnim pojedynku na Fame MMA 10 pokonał Mateusza „Haribo” Gąsiewskiego.

źródło: mma.pl

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Który z Murańskich ma szansę w walce z Tańculą? Kacper Błoński...

0
Kacper Błoński w wywiadzie udzielonym Fansportu TV wypowiedział się na temat szans obu Murańskich w walkach z Arkadiuszem Tańculą. "Crusher" jest przekonany co do jednego z pojedynków!