czwartek, 11 sierpnia, 2022
Strona głównaHigh LeagueEwa Brodnicka zabrała głos po przegranej z Lil Masti: "Nie chcę się...

Ewa Brodnicka zabrała głos po przegranej z Lil Masti: „Nie chcę się tłumaczyć, natomiast bardzo chciałabym rewanżu”

Wczoraj odbyła się pierwsza gala organizacja freakowej High League, gdzie doszło do wielu interesujących pojedynków. W jednym bardziej eksponowanych walk Lil Masti pokonał przez TKO w 3, rundzie byłą mistrzynię federacji WBO w boksie zawodowym Ewę Brodnicką.

Ewa Brodnicka jest niezwykle uznaną pięściarką na polskim rynku bokserskim. W swojej bogatej karierze stoczyła wiele ciężkich pojedynków. Jest ona byłą mistrzynią europy i świata. W ubiegłym roku przegrała na punkty z Mikaelą Mayer tracąc pas mistrzowski federacji WBO. Na ścieżkę zwycięstw powróciła kilka miesięcy później, gdzie na gali w Dzierżoniowie wygrała z Mileną Kolevą.

„Lil Masti” wcześniej była znana jako „Sexmasterka” gdzie na serwisie Youtube publikowała kontrowersyjne treści z zakresu erotyki. Obecnie prowadzi jednak niezwykle popularny kanał, gdzie tematyka jest już bardziej lifestylowa
W MMA dopiero stawia pierwsze kroki. W organizacji FAME MMA zadebiutowała na gali z numerem 4, gdzie pokonała przez TKO Martę Linkiewicz zdobywając pas mistrzowski. Ze sportami walki związana jest od dłuższego czasu, przez 6 lat trenowała zapasy. W tej dyscyplinie sięgnęła po wicemistrzostwo w Pucharze Polski. Obecnie jej relacje z Fame MMA są bardzo napięte i jakiś czas temu Bogusz zdradziła, że pozwała organizację do sądu. W tym roku na FEN 34 pokonała Adriannę Śledź. Do tej pory w swojej zawodowej karierze nie zaznała jeszcze goryczy porażki.

Lil Masti pokonuje Ewę Brodnicką przez TKO w 3. rundzie – relacja

Brodnicka trafiła mocnym ciosem. Lil Masti łatwo sprowadziła do parteru. Zawodniczki wyprowadzają pojedyncze ciosy. Ewa Brodnicka kilka razy włożyła rywalce palca w oko, za co został jej odjęty punkt! Lil Masti próbuje zasypać brodnicką ciosami z góry. Nie mają one jednak żadnej techniki ani siły. Runda zdecydowanie dla Lil Masti.

Druga runda rozpoczęła się spokojnie. Lil Masti próbuje sprowadzić, ale jej się nie udaje. Brodnicka świetnie broni. Ponownie podobna sytuacja. i Kolejny raz Brodnicka broni sprowadzenie. Walka bardzo spokojna. Brodnicka trafia czysto, ale nie idzie za ciosem. Druga runda na konto byłej mistrzyni świata.

Ostatnia runda. Lil Masti sprowadza Brodnicką do parteru i znajduje się w pozycji bocznej. Tam wyprowadza młotki na głowę byłej mistrzyni świata. Sędzia przerywa walkę! Ewa Brodnicka nie była w stanie bronić się przed ciosami rywalki.

„Chciałabym wyjść do walki w pełni zdrowa” – Ewa Brodnicka po porażce z Lil Masti na High League

Brodnicka w wywiadzie po walce dla portalu mma.pl, zdradziła, że do walki wychodziła z kontuzją. Dodała również, że z tego powodu chciałaby dostać rewanż z „Lil Masti” jak już będzie w pełni zdrowa.

“Nie chciałam zawieźć nikogo, ani organizatorów ani kibiców, ale nie chcę się też tłumaczyć, natomiast bardzo chciałabym rewanżu, chciałabym mieć więcej czasu, żeby doszlifować parter i chciałabym wejść do klatki bez żadnej kontuzji. Wszystko dlatego, że trzy tygodnie temu miałam złamany kłykieć w kolanie. Wyszłam do tej walki, bo jestem sportowcem, ale tak jak wspominałam, nie tłumaczę się , ale chciałabym wyjść do walki w pełni zdrowa.” – powiedziała Ewa Brodnicka w wywiadzie dla mma.pl

źródło: mma.pl

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Który z Murańskich ma szansę w walce z Tańculą? Kacper Błoński...

0
Kacper Błoński w wywiadzie udzielonym Fansportu TV wypowiedział się na temat szans obu Murańskich w walkach z Arkadiuszem Tańculą. "Crusher" jest przekonany co do jednego z pojedynków!