czwartek, 11 sierpnia, 2022
Strona głównaFame MMABoxdel odpowiada Jóźwiakowi! "Dla mnie jest pan łachudrą i łajdakiem. Ludzie sami...

Boxdel odpowiada Jóźwiakowi! „Dla mnie jest pan łachudrą i łajdakiem. Ludzie sami cię wyjaśniają”

Boxdel udostępnił na swoim kanale nagranie, na którym odpowiada na słowa prezesa FEN. Włodarz Fame MMA nie szczędził ostrych słów Pawłowi Jóźwiakowi.

Jak wiemy, pomiędzy prezesem FEN i organizacją Fame MMA istnieje konflikt, który ma związek m.in. z Mateuszem Murańskim. Aktor, który walczył na Fame MMA 10, kilka dni później stoczył pojedynek na gali FEN 34. Tym samym Muran złamał zasady kontraktu.

Boxdel w jednym z wywiadów przyznał, że nie przepada za Jóźwiakiem – W ogóle nie lubię tego gościa. Podpadł mi ku**a z dziesięć razy swoim zachowaniem i swoimi ruchami w sieci. Czuję, że to jest to mocno toksyczny koleś.

Do tych słów prezes FEN odniósł się przy okazji gali High League w rozmowie z MMA-Bądź na bieżąco:

Kto to jest ten Boxdel? Zwykły małolat dla mnie i tyle, co ja mam powiedzieć. Co on mi może powiedzieć, jak ja robiłem duże gale, to on był na etapie trzymania mamy za sukienkę. Niech się chłopaczek nie mądrzy. W życiu nie zamienił ze mną zdania, to jakim prawem mnie ocenia.

W odpowiedzi Boxdel udostępnił nagranie, w którym nie szczędził ostrych słów:

Czy fakt, że jestem młodszy od pana sprawia, że nie mogę zrobić lepszej gali? Fakt, że jestem młodszy od pana sprawia, że jestem mniej inteligentny? Czy fakt, że jestem młodszy od pana sprawia, że nie mogę być dobrym przedsiębiorcą?

Ja nawet nie mam zamiaru tracić czasu na to, żeby z panem rozmawiać, bo pan pokazał, jakim jest pan moim zdaniem idiotą – kontynuuje Boxdel i wstawia nagrania z wypowiedziami prezesa FEN. W jednym z wywiadów Paweł Jóźwiak zaprasza wszystkich freak fighterów zapewniając, że będą dobrze traktowani, a w kolejnym twierdzi, że nie interesują go freak fighterzy, a jedynie sprzedaż PPV, jaką generują.

Najpierw pan mówi, żeby przychodzili wszyscy freak fighterzy, że będą szanowani, po czym mówi pan, że nie interesuje pana los ludzi w klatce, jedynie interesuje wynik sprzedażowy PPV. Dla mnie jest pan po prostu łachudrą i łajdakiem.

Ludzie pod tym wywiadem sami cię wyjaśniają. Uważają, że jesteś nieprzyjemnym typem, sądzą również, że jakoś tak nie potrafisz się zachować – dodał.

Źródło: YouTube

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Który z Murańskich ma szansę w walce z Tańculą? Kacper Błoński...

0
Kacper Błoński w wywiadzie udzielonym Fansportu TV wypowiedział się na temat szans obu Murańskich w walkach z Arkadiuszem Tańculą. "Crusher" jest przekonany co do jednego z pojedynków!